Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Üdv! Minap történt, hogy a...

Dervar26 kérdése:

Üdv! Minap történt, hogy a páromat felhívták az il makiage-től?

Figyelt kérdés
hogy részt vett a mai nap a MAMMUTban egy kérdőív kitöltésében és hogy megbeszélték, hogy későbbiekben egyeztetnek egy időpontot egy ingyenes sminkelésre. A probléma, hogy végül egy állás interview-ra hívták és kb tavaj nyáron voltunk ott utoljára, és 4hónapos gyerekkel d. kesziről még csak nem is oda mennénk. Utána néztem és utána kérdeztem, és van sejtésem arról hogy ki volt az az illető, aki KIADTA 3. FÉLNEK A SZEMÉLYES ADATAIT A BELEEGYEZÉSE NÉLKÜL ( név, telefonszám, még azt is hogy hány éves. ) A kérdés az, hogy ilyen esetben hova forduljak? Feljelentsem, vagy vigyem egyből bíróságra? Természetesen csak azután hogy biztosan tudom ki volt az?

2015. ápr. 27. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:

csak így behívták meló interjúra, hogy annyit tudnak róla hogy vevő lett volna egy ingyen sminkelésre?


hol kell aláírni?

2015. ápr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Jaj istenem, gondolod, hogy egy noname akárkinek kiadjátok az adataitokat és majd nem adja tovább? ne legyél már naív. Kit és hol akarsz feljelenteni? Körberöhögnek ilyennel a rendőrségen és pont tojnak rá. Inkább foglalkozz azzal, hogy magyarul tudj már helyesen írni.

*interjú, *tavaLY

2015. ápr. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az 1. válaszolónak: nem valami jó munkalehetőség nézz utána itt, az ezen a néven futó cégnek... elég ótvar...

A 2. válaszolónak: tehát egy régi ismerősről van feltehetően szó és ha azzal jönnek hogy ma kitöltött vmit a mammutban, úgy, hogy 1 éve voltunk ott utoljára, és nem hogy a nevét de a telefonszámát és az életkorát is megadta, biztosan te is örülnél neki...

Az, hogy nem írok teljesen hibátlanul, szerintem nem számít annyira :)

2015. ápr. 28. 09:18
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
2. vagyok: rárakod a telefont és azzala lendülettel elfelejted. nekem borotvát meg bambusz zoknit akartak telefonon eladni, kiröhögtem őket, hogy szórakoztassank mást, telefon kinyom és kész.
2015. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
ja hát akkor valószínű ügynöki meló
2015. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!