Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A bicikliseknek megtiltották,...

A bicikliseknek megtiltották, hogy a strand körül bringázzanak. Majdnem fellökik az embert, mindig bejönnek. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Valamit nem lehetne kirakni, pl ilyen tüskét, amivel az autósokat szokták akarni megállítani?
2015. máj. 2. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:
67%

Azért ne túlozzunk.


Én is bringás vagyok, és a strandra bringával a legjobb lejárni. Az már más téma, hogy ott majdnem fellökik az embereket.. De nem esett még senki se földre!


Vagy nálatok igen? Javaslom azt, hogy ne foglalkozz velük, csak ha elütnek, ne te vigyázz, hanem ő. Legalábbis mi biciklisek úgy gondoljuk h nekünk kell vigyázni, elvégre mi hatolunk be az emberek területére.


Az, aki fellök valakit, essetek neki, kapjátok szét, csak meg fogja tanulni h hogy kell vigyázni :)


Én pl. ha akár járdán, akár strandon megyek, ember mellett midnig befékelek és minimálisan haladok el mellette.. volt már olyan h kilökték elém a babakocsit, de sikerült kikerülni.


Nem a bringásokat kell elítélni, hanem a bringán lévő ember erkölcsi nézeteit, és a mások iránti tiszteletet.

2015. máj. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!