Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért szégyen, mert nem...

Miért szégyen, mert nem szeretem nyáron sem a rövidnadrágot, papucsot? Én farmert, és sportcipőt hordok! Mindenki nagyot néz rám!

Figyelt kérdés

Miért baj ez nekik? Vagy nem baj, hanem miért akadnak folyton meg rajta?


Nem szeretem a rövidnadrágot, se a papucsot. És nagyot néznek rám, hogy "Normális vagy? Farmerban vagy 30 fokban? Nem sülsz meg??? :O"

De a vicc az egészben, hogy Ők panaszkodnak a strandpapucsban, és a térdig érő gatyában/rövidnadrágban, hogy "megdöglök olyan meleg van!!!"


Én nem szeretem, papucsban eszembe se jutna mászkálni az utcán, pláne nem abban a "férfi strandpapucsban"!


Miért zavarja ez őket? Úgy érzem már kinéznek emiatt, de sosem hordtam sem papucsot utcán, sem rövidnadrágot! Az a strandra való, meg napozáshoz!

Nem ügyintézni meg boltba járni!


Szégyen ez? Mert mindenki megjegyzi, hogy miért nem rövidnadrágot hordok...

Miért zavarja őket? Nem 1x kérdik meg, hanem ha 20x látnak nyáron melegben farmerban akkor 20x hallom, hogy "megint farmerban vagy ilyen melegben???"

f19



2014. máj. 28. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, senkinek semmi köze hozzá, hogy miben vagy.
2014. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
szard már le. téged is befolyásol a társadalom? legyél már független ember
2014. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Az ismerőseid lazábbak. Te valami más okból nem mersz rövidnadrágot hordani. Vagy vékony a lábad, vagy nagyon szőrös, vagy egyéb komplexus. Ezt magadban győzd le, ne dobd át másra a problémádat.
2014. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen,csak másoknak ez fura.Ha te így látod jónak,akkor ezt el kell fogadni.Ne fogglalkozz azzal,mit mondanak.Ha néha sportcibőben vagyok nyáron (rövidnadrággal),nekem is néha megjegyzik,hogy miért nem veszek papucsot.Én meg lesz@rom.. :)
2014. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam nagyon rövidnadrágot hordani, papucsot meg kizárt, de még senki nem szólt meg érte, nem értem az embereket hogy hol élnek hogy mindig mindenki megszól mindenkit... Te meg szólj vissza, hogy miva' bazze megboriiicsalak? Aztán ennyi.
2014. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A csorda nem szereti ha valaki más, mint ők. Mondjuk engem abszolute nem érdekel, engem meg a szandál és zokni miatt szívatnak, de nem bírom a mezitlábas cipőt, megizzad a lábam és csúszkál ide-oda, akinek nem tetszik ne nézzen oda, ha meg szólnak, akkor csak beszéljenek.
2014. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Valami vékony hosszú vászongatya jobb megoldás mint a vastag farmer. Amúgy meg papucsban slattyogni a városban miközben a koszos gombás lábukat szellőztetik igazi proli szokás ,de hát belőlük van a többség meg nekik nagy a szájuk.
2014. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

Igazad van utolsó, valóban minden egyes embernek gombás, SŐT rühös is a lába, aki papucsot hord...idióta vagy.


Kérdező, én is így voltam egyébként, hogy nem szerettem a lábamat mutogatni még nyáron sem, de aztán egyszer mentem ki normális (nem ilyen lábujjközös flip-flop sz*rság) papucsban meg rövidnadrágban nagy melegben, és maga volt a mennyország :D Nem izzadtam annyira, ha volt szél kellemesen hűtött, stb. Azóta lekakálom, milyen vékonyak a lábaim, nem r*h*sztom magamat hosszú gatyában.

Persze a papucs azért nem mindennapi viseletem, mert többet gyalogolni, tömegközlekedni jobb cipőben, ami együtt mozog a lábammal nem pedig külön életet él, mint néha a papucs.


Akik mindig beszólnak azokat kérd meg, hogy most utoljára szörnyülködnének egy nagyot, aztán többet sosem. Ennyi :D

2014. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Rádióban bemondják: egy őrült a forgalommal szemben száguldozik az M0-son. A kérdező felkiált: "Egy? Mind!"
2014. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%

Papucsban max kutyát sétáltatni, de még ahhoz is leginkább csak nyári esőben, amikor kár lenne cipőt vagy szandált szétáztatni.

De nyáron a farmert tutira nem bírnám, és a zárt cipő sem túl kényelmes 30 fok felett. :)

2014. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!