Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek, van egy kis...

Szerintetek, van egy kis esélyem nála? (Bővebben lent ) 11/L Olyan aranyos!

Figyelt kérdés

Van egy fiú,nagyon tetszik,és szerintem neki is én,de nem vagyok benne biztos.

Egyszer matekórán kölcsönadta a radírját,mert szóltam a tanár néninek,hogy nincsen radírom,ezért kölcsönadta.

Aztán elég ritkán,de beszélünk,pl.sokszor elkéri tőlem a leckét,mert azt mondta nincs ideje megírni,mert focizik.Ezért én mindig odaadom neki. Néha rám mosolyog,de legtöbbször egy lánnyal( Zoé) van.

De Zoénak van pasija. És még egy dolog,múltkor beválasztott a sulis csoportjába,környezeten,mert,hogy én okos vagyok.De ezt persze nevetve mondta.

Szerintetek?

Olyan jó vele lenni.



2015. máj. 5. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerez egy barátot és majd elezded érdekelni..

Ilyenkor a fiúkat csak a lányok népszerűsége érdekli.

Szerintem csak kihasznál.

2015. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jót röhögtem ezen a kérdésen :'D

Nyugodj meg, szimplán csak barátok vagytok. Azok is maradtok, mert most TÉGED raktak a barát zónába, és nem fogsz többet érni. Kölcsön adta a radírját ? De kedves...11 évesen én is kölcsönadtam másnak, még fiuknak is ! És képzeld, nem lett belőle semmi :O


Szerintem NEKED, egy 11 éves lánykának aki még nagyon sok mindent nem tud, nem kéne ezen az oldalon lennie.

Üdv 22/F

2015. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 válaszoló: nem vagyok népszerű, és biztos, hogy nem használna ki, ő nem ilyen. Más válaszokat kérek!
2015. máj. 5. 18:08
 4/6 A kérdező kommentje:

2.válaszoló!

Bárki lehet ezen az oldalon.Ennyi,úgyhogy szia.

2015. máj. 5. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 11 évesen ne legyen még barátod....

De ha nagyon szeretnél, akkor menj oda és beszélj vele aztán lehet, hogy lesz belőle valami. De inkább legyetek csak jó barátok, 11 évesen szerintem az sokkal többet ér.

2015. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, bárki lehet ezen az oldalon, ez igaz, de túl sok hülye van már ahhoz hogy te is beférj a klubba :(

Teletabikat nem akarod esetleg nézni ? Vagy esetleg a Minimaxon valami menő sorozatot ? Valami pónisat esetleg ?

2015. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!