Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Aranyos" fiúként nincs sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Aranyos" fiúként nincs sok esélyem a lányoknál? Ez rossz jelző?

Figyelt kérdés

Szóval ez az általános jelző rám lányoktól...régebben nagyon sokkal beszélgettem itt ott,tényleg kedves,jó fej,vicces vagyok,szívesen beszélnek velem,aztán kérnek képet és mutatok,10ből 8 tuti aranyosnak nevez...kisfiús,kedves arcom van és sokáig vékony alkatú voltam(most már nem igazán,mert gyúrok).Ez azt jelenti nem jövök be nekik/ronda vagyok és csak nem akarnak megbántani,mert jó velem beszélgetni és én sem vagyok velük bunkó,hanem épp ellenkezőleg?Az a furcsa,hogy már mikor nagyon untam ezt,rákérdeztem amikor ismét megkaptam a jelzőt,hogy "akkor tetszek neked" és azt válaszolta,hogy igen...csak hazudott volna?mert ez csak egyszeri beszélgetés volt...de egy másik szintén használta rám,utána mindig azzal jött,hogy szexelne velem szívesen...nem tudom mire vélni,az aranyos fiúk rondák a lányok szemében vagy nem?mert mindenhol ezt hallom.

egyébként változtatni kezdtem,gyúrok jó ideje és nem vagyok már vékony,kisfiús alkatú,az arcom is férfiasodott picit(gondolom a nagyobb tesztoszteron termeléstől,de még így is kisfiúsabb)...


2014. aug. 18. 15:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Mert ez egy rossz jelző szerintem,ha helyesnek tart,miért nem azt írja?Ez csak egyfajta terelés,hogy nem tart annak,de megbántani sem akar.Gondolom én.
2014. aug. 18. 15:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen rossz jelző. A lányoknak ez nem jön be, nem ettől bizsereg ugyanis a nuni.
2014. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ki mire bukik. Például sok helyes fiú van akinek kisfiús arca van és mégis helyes és aranyos egyszerre :) 17L
2014. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hidd el, ha "aranyos"-nak tartanak, akkor könnyebben közel kerülhetsz a lányokhoz, kevésbé képmutatóak veled, ellenben nehezebb megmutatni nekik, hogy igazi férfi vagy. Fordított esetben persze nehezebb közeledni a valódi lelki világukhoz. Keress olyan lányt, aki értékeli, hogy a pasija lehet a legjobb barátja - én a párommal így vagyok például.
2014. aug. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!