Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 évesnél lehet esélyem? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesnél lehet esélyem? A szomszédom egy nagyon helyes pasi és már jó ideje oda vagyok érte és apum munkatársa lett így sokat van nálunk és nagyon kedves aranyos stb.

Figyelt kérdés
és ugy vettem észre h flörtölt velem de 23 éves szerintetek van esélyem egy 24 évesnél? és még aszt is felajánlotta h eljönn velem edzeni

2014. szept. 11. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Most akkor mennyi idős? 23 vagy 24? :P Nem mintha számítana. Ha 14-15 vagy, felejtsd el :)
2014. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15...:(
2014. szept. 11. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a fiatalok jönnek be neki, de nem sok esélyed van ekkora különbséggel
2014. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meddő próbálkozás lenne. Te még az ő szemében nagyon, de nagyon gyerek vagy! Sajnálom. Ez a 8-9 év, most jelenleg nagyon sok. :( Ha valami is lenne, az akkor is csak alkalmi szexkapcsolat, többre nem számíthatsz, hisz egy 23-24 éves pasi, már komoly kapcsolatot szeretne, igaz itt is vannak kivételek, akik csak szórakozni akarnak. De a te kis ártatlan lelkednek ez nem való. Kezdj a korodbeli pasikkal, de attól nyugodtan álmodozhatsz erről a pasiról, de maradjon is csak meg álomnak, egyenlőre, míg idősebb nem leszel.
2014. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak meg akar fektetni!
2014. szept. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!