Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha cigi csikkeket rakok egy...

Ha cigi csikkeket rakok egy vízbe, és hagyom jól kiázni, utána megiszom biztos, hogy meghalok?

Figyelt kérdés
Átvert a párom, a családom, a legjobb barátnőm.. Nem maradt senkim.. Hát én sem szeretnék maradni, emellett beteg is vagyok..

2015. máj. 10. 00:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, nem szabad ilyen dolgot tenni. Milyen betegséged van ha szabad kérdezni?
2015. máj. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem halnál meg, és nem érné meg hidd el.
2015. máj. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ettől nem halsz meg, legyél kreatívabb.
2015. máj. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pánik beteg vagyok. 23 évesen nem tudok dolgozni, se létezni így már. Nagyon sok mindenben gátol. Orvos nem segített. És elhagy mindenki, vagy átvernek.
2015. máj. 10. 00:20
 5/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, mindig van valami megoldás. Pszichológusnál jártál már ?
2015. máj. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
jaa, jó szóval voltál, bocsánat.
2015. máj. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A problémák nem ellened vannak, hanem azért, hogy általuk nemesedjél, jobb legyél. Persze ezt egy életben gondolkodva kicsit nehéz elfogadni, de működhet kellő értelemmel. Nézd meg A titok című dokumentumfilmet. Nem mondom, hogy tökéletes a film és minden benne van, de elgondolkodtató, és jó alapot adhat, hogy továbbhaladj az életben. Fenn van jutubon.
2015. máj. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Oké, mennyire durva a pánikbetegséged, és mitől jön elő általában? Lehet érdemes lenne keresni egy másik orvost, nem mindenkinek válik be rögtön az első.
2015. máj. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Sajnálom, amin most keresztül mész, de hidd el, mindenki életében vannak mélypontok, ahogy most a te életedben is, és sajnos még lesz is.. de semmilyen probléma nem éri meg, hogy véget vess az életednek! Van miért élned, nyilván vannak céljaid , családod. Légy erős, és hidd el, hogy rendben lesz majd minden!
2015. máj. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hogy mitől jön elő azt nem tudom megmondani, de valamitől mindig. 2 orvosnál voltam, nem veszek be gyógyszert, mert az elsőtől azt kaptam és égetett, nem csak én vettem be szóval tanum is van, hogy valami érdekes gyógyszert kaptam. Hogy mennyire durva? Sokszor azt is meggondolom mennyire muszáj éppen használnom a mellékhelységet, mert nem tudok nem birok kimenni. Aludni nem merek. Utcára menni olykor olykor. Viszont azt megfigyeltem, ha felidegesítenek akkor néha kizárom. Nem tudok haragudni, veszekedni sem mer elkezdem kapkodni a levegőt, és persze cseszegetnek otthon hogy dolgozzak. Pedig tudnak mindent, mégis azt kapom munkaundorom van..
2015. máj. 10. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!