Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan javítsak azon, hogy...

Hogyan javítsak azon, hogy nem vagyok jófej?

Figyelt kérdés
Sokszor mikor találkozunk valakivel akit akkor ismerek meg, mások tök jól elbeszélgetnek eljópofizgatnak velük, én meg vagy nem tudom mit mondja vagy mondok valamit és nemigen tudnak reagálni rá és ilyenkor elgondolkodok hogy tényleg ennyire nem vagyok jófej vagy csak azzal van gond, ahogy mondom vagy mi? Nincs erre valami könyv vagy tanfolyam aminek segítségével ezt tanulni lehet?

2015. máj. 10. 12:43
 1/5 anonim válasza:
Attól még lehetsz jófej. Csak lehet hogy az új ember fura.
2015. máj. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Velem is ilyen volt régen. Egy társaságba mindig csöndben álltam és azon gondolkoztam mit mondjak. Nagyon rágörcsöltem. Aztán elkezdtem lazább lenni és már nem is görcsölök, a barátaim és idegenek jófejnek tartanak, el tudok mindenki el beszélgetni.
2015. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, mára enyhült a dolog. Van az a véglet aki mindenkivel jópofizik meg nyal, hát olyan még mindig nem vagyok de nem is akarok :D Ezt a könyvet ajánlanám én olvastam és segített sokat:

Ann Demarais, Valerie White - Első benyomás

2015. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A könyvet el fogom olvasni :)

és hogy lettetek lazábbak?

2015. máj. 10. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán ahogy idősödöm egyre inkább nem érdekel mit gondolnak mások és így nem görcsölök úgy rá ha beszélgetni "kell". Igazából a lényeg, hogy az emberek olyanok társaságában szeretnek lenni akik érdeklődnek irántuk, foglalkoznak velük meg pozitívak, pozitív témákat hoznak fel. Gondolj arra ha beszélgetésre kerül sor valakivel, hogy ő is ugyanolyan ember mint te, nem különb nálad, szóval nyugodtan legyél spontán. Ha ezt mindig észben tartod egyre könnyebb lesz :)

Amit írtam könyv is javarészt erről szól csak sokkal részletesebben...

2015. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!