Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm most...

A legjobb barátnőm most elkezdett egy lánnyal barátkozni akit én utálok. Még sosem találkoztak de rengeteget beszélnek. Mondja hogy milyen jófej meg minden + valószínűleg egy suliba mennek tovább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kicsit talán irigy vagyok. tudom hogy hajlamos vagyok kisajátítani embereket, de ez azért eléggé bánt.:( elvégre több mint 7 éve "BFF"-ek vagyunk, de mióta megismerkedett vele engem mintha elhanyagolna. és ez nagyon bánt.

2015. jan. 2. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szard le! Bocsi csak én nem rég vesztettem el a legjobb barátnőm aki engem is hogy is mondjam lecserélt arra a ribire akit én utálok..mi a francért neked mondja az lb-d hogy mennyire kedveli azt a csajt amikor pont te vagy az lb-je..gondolom neki se esne jól ha te is elkezdenél mással barátkozni és arról beszélnél hogy milyen jófej az új barátnőd..szóval szard le! ha annyira jófej az a csaj akkor legyenek együtt te meg barátkozz olyannal akik megbecsülnek..bocsi az ilyen válaszért csak felhúznak az ilyen lányok mint a legjobb barátnőd
2015. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Merci1101 válasza:
Mond meg neki,hogy mit gondolsz.Az oszinteseg a legfontosabb
2015. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Az emberi kapcsolatok ilyenek, te bármit tehetsz, fejre is állhatsz a barátnőd előtt, akkor sem tudod azt megakadályozni, hogy ha a másikkal jól érzi magát, akkor ne beszélgessen vele. Ez van, ez így működik. Nem a te akaratod dönt. Majd szerzel te is jó barátnőket a másik suliban, ahová tovább mész, ezt meg elfelejted és egy régi emlék lesz csak a régi sulidról.


És ne akarj mások közé állni. Ha a barátnőd, fogadd el, hogy ő jól érzi magát a másik csajjal, és örülj neki. Ez az igazán nemes cselekedet, és ezzel mutatod ki, hogy szereted, és nem azzal, hogy kisajátítod és aztán meg hisztizel, ha olyat csinál, ami neked nem tetszik. Ugyanis semmi közöd ahhoz, hogy ő kivel barátkozik, beszélget. Ha más suliba megy, természetes, hogy a jövőbeni osztálytársaival kezd el beszélgetni, ismerkedni, és valld be, ez ésszerű a részéről. És egyébként az, hogy más suliba megy, és más barátnői is lesznek, nem jelenti azt, hogy fel kéne vele mondanod a barátnősdit. Esetleg te is megismerkedhetnél ezzel a lánnyal és lehetnétek hárman is barátnők. Szóval nyugi, nincs itt kőbe vésve semmi. Az is lehet, hogy az új sulijában az első héten összevesznek.. Bármi lehet.

2015. jan. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!