Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fogalmam sem volt hogy milyen...

Fogalmam sem volt hogy milyen témába írjak. De szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés

Most kerültem gimibe és nagyon sok barátot szereztem, köztük több nagyon jó barátnőt is.. 4 barátnőmmel voltam épp és szoba jött ugye a szex stb. és egyik barátnőm is bevallotta hogy lefeküdt a barátjával, szóval voltunk 6an, és közülünk csak én vagyok szűz..( tényleg nem kamuznak, az összesnek barátja van, (persze nekem az sincs), nekem még igazi barátom sem volt, kavartam már srácokkal és aludtam már srácnál( nem részletezem, de nem hagytam dolgokat), ha bulizni megyünk is mindig találok magamnak valakit vagy valaki megtalál, de sosem jön össze semmi.

Az a lényeg hogy nagyon gáznak éreztem akkor magam mert nem tudtam hozzá szolni a témához (több barátnőm is van persze még akik szüzek, de ők nem voltak akkor ott).. annyira "pocséknak" éreztem/érzem magam.. vagy nem is tudom hogyan fogalmazzak:)

15/L



2015. máj. 27. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az gáz, hogy hat 15 évesből már csak egy szűz.
2015. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A szexet tanulni kell , van aki érzi is emellett a jó módszert . Nem hinném el minden szavukat , lehet semmi jó nem volt benne nekik . A társaik ha idősebbek talán adnak valamit , de ez sem biztos . Egyre ügyelj , hirtelen dugi vagy részegen bármit helyzetet meg szeret pótlék dolgot nem érdemes tenni . Bárhogy alakul ne talettára bízd a sorsod , az óvszer biztosabb több szempontból is .
2015. máj. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Crudius ***** válasza:
100%

Ne az legyen a legfontosabb, hogy vajon mások mit gondolnak rólad. Ne görcsölj ezen.

Amúgy meg az első válaszokat támogatom.

Ne akarj sietni, mert a környezeted ezt kívánja. Légy ennél egy kicsit érettebb. ;)

2015. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sosem iszok annyit hogy ne tudjam hol a határ ha erre gondolsz :)

Hát 22 és 23 évesek a barátjaik..

2015. máj. 27. 18:50
 5/11 anonim válasza:
68%
Nem gáz. Az a gáz, hogy ez a legnagyobb problémád.
2015. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mert baj hogy nincsenek nagyobb problémáim?:D ember.. azért hülyének ne nézz már :)
2015. máj. 27. 20:03
 7/11 anonim válasza:
66%
Hát pontosan ez az, az a baj, hogy ezt a dolgot sokkal nagyobb jelentőségűnek tartod mint amekkorának kéne.
2015. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Továbbá az is baj, hogy 15 éves lányok 22-23 éves férfiakkal való közösülése nem ütközik törvénybe kis hazánkban.
2015. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem inkább legyél olyan amilyen most vagy. szerinted hol lesz ezeknek a lányoknak a barátja 1-2 év múlva? jó ha egy lesz még együtt vele, bár még annyit sem jósolok.

mire 18 évesek lesznek ki tudja hány ágyban fordulnak meg.


nekünk kilencedikben az osztálykiránduláson a szobából arról beszélgettünk, hogy ki csókolózott már. 5 lányból csak 1. akkor még szó se volt nálunk szexről bár mi biztos noobok vagyunk stb:D


én a 18 . szülinapom után feküdtem le a mostani párommal. előtte is voltak pasijaim vagy petting 16 éves korom óta mással stb.. de én akkor is tudtam, hogy nem akarok fűvel-fával lefeküdni, inkább várok egy olyanra akit tiszta szívemből szeretek és ő is engem. szóval én nem bántam meg, lett volna lehetőségem nekem is 14-15 évesen elveszteni, de minek?azért hogy menő legyek 1-2 évig a barátnőim szemében?

jah az meg hogy mindegyiknek 22-23 éves barátjuk van.. hagyjuk is:D most hogy én is a korosztályukban vagyok már belátom, hogy leginkább azok kezdenek 15 éves lányokkal, akik a korosztályukban lúzernek számítanak/nem tudnak becsajozni. egy 15 évest meg azért könnyebb lenyűgözni még, ezt nem bántásból mondom, de tényleg így van. ekkor ugye még biztos tanultok, szóval jól jön egy menő pasi aki már dolgozik vagy kocsija van...


mindegy nem ragozom, de ne érezd cikinek . majd fognak még koppanni

2015. máj. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) meent mindenkinek a zöld kéz!:D
2015. máj. 28. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!