Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fogalmam sem volt hogy milyen...

Fogalmam sem volt hogy milyen témába írjak. De szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés

Most kerültem gimibe és nagyon sok barátot szereztem, köztük több nagyon jó barátnőt is.. 4 barátnőmmel voltam épp és szoba jött ugye a szex stb. és egyik barátnőm is bevallotta hogy lefeküdt a barátjával, szóval voltunk 6an, és közülünk csak én vagyok szűz..( tényleg nem kamuznak, az összesnek barátja van, (persze nekem az sincs), nekem még igazi barátom sem volt, kavartam már srácokkal és aludtam már srácnál( nem részletezem, de nem hagytam dolgokat), ha bulizni megyünk is mindig találok magamnak valakit vagy valaki megtalál, de sosem jön össze semmi.

Az a lényeg hogy nagyon gáznak éreztem akkor magam mert nem tudtam hozzá szolni a témához (több barátnőm is van persze még akik szüzek, de ők nem voltak akkor ott).. annyira "pocséknak" éreztem/érzem magam.. vagy nem is tudom hogyan fogalmazzak:)

15/L



2015. máj. 27. 18:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te vagy a legkirályabb:)
2015. jún. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!