Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kapjam vissza a régi...

Hogy kapjam vissza a régi társasági életemet?

Figyelt kérdés
Az egész történet ott kezdődik,hogy 8.-os voltam es az osztalyba szinte en voltam a kozeppontba mindenki szeretett es enis szerettem oket csak ugye nagyon hangos voltam mindig csak beszeltem nem lehetett leloni de egyszer csak veget ert az altalanos suli es miskolcon az andrassy szakkozep suliba mentem az ev elejen meg ott is nagyon jol elhaverkodtam mindenkivel de jott a tel es ugye vele egyutt a szunet is aztan veget ert a szunet jott a januar es nemtudom mert de elcsendesettem hirtelen nemnagyon beszeltem emberekkel es sokan kerdeztek is hogy mi bajom de utana mar az osztaly reszet tobbnyire nem erdekeltem oket aztan honaprol honapra szepen lassan ellaposodott minden es egyszer mentem nagyimekhoz es ott se mertem annyira megszolalni es csodalkoztak is regebben vagy egyszerre 10-en is ram irtak vagy megtobben messengeren most meg vagy csak 1-2 ember es ok is csak ha vmi kell nekik a regi osztalybol meg 1 honapba egyster talalkozok vkivel es ez igy nagyon rossz nagyon maganyos lettem senkit mar nemérdeklek es nekem nem ilyen eletem volt es most nemtudom mit tegyek hogy ujra a vicces hangos baratsagos szokimondo legyek

2015. jún. 2. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

baromi idegesítő, hogy nem ismered az írásjeleket.

szokj rá a használatukra, aztán tanulj meg rendesen fogalmazni.


kérdésedre válaszolva: felnőttél.

az emberek meg felszínesek, vedd észre. ha nem vagy elég érdekes számukra, értsd: nem vagy udvari bolond, akkor le se szarnak.

2015. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régen szó szerint szófosásom volt mindenhol, be nem állt a pofám, ma meg legszívesebben 1 szót nem ejtenék ki a számom. Miért? Mert a tinédzser kor ilyenné tett, ilyen felnőtt lettem. Csendes.


u.i.: Tanulj meg írni és fogalmazni, baromi idegesítő olvasni ezt a szöveget.

2015. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem nincs igaza az első 2.-nek


engem meg a suli váltás változtatott, meg pont erről a kérdésről jutott eszembe, azóta totál elcsendesültem, kis barátikör blabla, mint ahogyan te


ez nem olyan ami majd csak úgy visszajön, azt gondolom, hiszen az emberek nem fognak változni


valami csak ért téged is, de micsoda?? szerintem gondolkodj el rajta..


bár nem mondom, hogy egyértelműen megoldásra lelsz, de talán megérted miért történt

2015. jún. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!