Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vissza akarom kapni a régi...

Vissza akarom kapni a régi életemet!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!(most egy regényt kell hogy irja,mert csak akkor értitek a történetemet:/ )

Egy átlagos 13 éves lány voltam(voltak nagyon jó barátnőim,akikkel mindent megosztottam..).Minden suliban vannak olyan emberek,akik nagyon 'menők' és mindenki szeretne olyan lenni mint ők,hát nekem is nagy álmom volt.Most 7.-es vagyok,idén éreztem úgy ,hogy kicsit felnőttesebben kéne viselkednem,persze ez alatt csak annyit értek,hogy többet adjak magamra (divatosabb ruhák,egy kis smink stb...) 1-2 hónappal sulikezdés után,az egyik "menő" lány felfigyelt rám.Elkezdtünk egyre többet beszélgetni,hihetetlenül boldog voltam,hogy egy ilyen népszerű,menő,divatos csaj velem-pont velem- beszélget,barátkozik.Akik akkor nagyon jó barátnőim voltak,előre szóltak hogy nagyon vigyázzak vele,mert csak kiakar használni.Akkor nagyon nem érdekelt mit is mondanak,mert hát már félig én is menő voltam.:) ...És aztán elkezdtünk sulin kivűl is lógni,egymásnál aludtunk.Hihetetlenül jó barátnők lettünk.(A csaj eléggé bulizós volt,sokat piált,drogozott,hetente más pasikkal kavart. )nekem az hogy bulizzak,piáljak,drogozzak és fiúkkal foglalkozzak,eddig eszembe sem jutott.De egyszer nagyon kérlelte hogy éjszaka menjünk el bulizni,anyukámék nem fognak róla tudni ,én meg hát naivan belementem a dologba.Életemben először buliztam ,ittam és fiúztam ,és mindezt egy éjszaka alatt...Aztán ezek az éjszakák kezdtek egyre gyakrabban bekövetkezni,hétvégenként mindenféle buliba jártunk,mindig más fiúval voltunk,ittunk..Aztán egyik nap anyukám észrevette hogy alkohol szagom van,és a nyakam is ki van szivva,szobafogságot kaptam!..A 'menő' lánnyal ,csak a suliban találkozhattam,de már nem érdekeltem,felém se nézett,meg se kérdezte hogy jól vagyok-e.:/ ...és most ott tarok hogy mindenki egy idióta ribancnak tart,és a kutya sem akar velem barátkozni:(

Kérlek segitsetek,hogy szerezzem vissza a régi életemet?:((

13/L


2013. jan. 24. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van, ha az ember nem elég biztos magában. Minden csak önbizalom és hozzáállás kérdése. Ha neked lenne elég önbizalmad/ vagy lett volna, akkor nem barátkozol egy ilyen "menő" lánnyal. Ne foglalkozz azokkal, akik idióta ribancnak tartanak. Legyél visszafogott, normálisan beszélgess azokkal, akik még hozzád szólnak, viselkedj normálisan. Olyan nem lehet, hogy egyáltalán nem szólnak hozzád, hiszen akaratlanul is kapcsolatba kerül az ember az osztálytársakkal egy osztályon belül. Tanulj normálisan, lássák, hogy nem vagy idióta. És szedd össze magad, legyen önbizalmad!
2013. jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szeptember óta van suli. 2 hónappal a sulikezdés után, tehát novemberben kezdtél el ribanc lenni. Magyarán valamivel több mint 1,5 hónap alatt egy teljes káosz alakult ki benned!? Ezt most kivel akarod lenyeletni, 13 évesen? Gondolom nagyon unatkozol.
2013. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves 2. szerintem nincs ebben semmi hihetetlen. 13 éves elvégre. 13!
2013. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Külsőleg is fejezd ki, hogy nem vagy már olyan. Legyél komolyabb, megfontoltabb. Iskolán kívül próbálj barátkozni. Ha majd középiskolába mész, akkor újra tudsz barátkozni az iskolában.

Most vagy felnőttesebb, mint voltál.

2013. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!