Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell megölni a return...

Hogyan kell megölni a return the castle wolfensteinbe az utolsó pályán Heinrychet? nagyon nehéz szinte lehetetlen mert a szellemek nagyon hamar leveszik az életemet! Tudom hogy régi játék de én még mindig szeretem!

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Harmadik küldetés


Már csak a németek nagy tervét kell meghiusítanunk. Vegyünk fel minden cuccost, akkor menjünk szépen előre egyenesen a rituálé helyszínére. Kezdésképpen a zombi szipirtyót intézzük el a gépágyúval, vigyázzunk a leheletéből kiszálló rondaságokkal. Ezután jöhet Heinrich, aki igen kemény ellenfél lesz majd. Kezdésképpen sorozzuk meg a gépágyúval, majd jöhet az aknavető, végül ami maradt. Ugorjunk el az útjából, ha kifogytunk a célozható fegyverekből, akkor használjuk a gránátokat, ehhez figyeljük ki a mozgását. A megjelenő zombikat hagyjuk, nem érdemes velük foglalkozni, csak a figyelmünket vonják el. Ha megöltük a főgonoszt örülhetünk, vége a játéknak, bár ez nekem inkább volt szomorúság.


[link]


[link]

2011. jún. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kisulbrik válasza:
Az utolsó pályán van egy ilyen boltív, és annak a belsejébe kell lenni, ahol Henrik van, és nem támadnak a szellemek, mert az a hely a misztikus, vagy ilyesmi, de ha a válasz nem segített ajánlom, hogy nézd meg Reactornak a honlapját: lambdateam.blog.hu - remélem segitettem valamit
2011. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!