Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudnátok mesélni durva bulis...

Tudnátok mesélni durva bulis sztorikat? :D Bármi jöhet, bármi hülyeség, ötletek stb. Kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Ne tartsatok semmit sem vissza! ;)

2015. jún. 5. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
csak azért írok hogy lássam:D
2015. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jónéhány éve,egy erdő közepén, egy kis tisztáson, tisztás közepén szolid tűzrakással,goa party:D

Számon lufival (kéjgáz), többször is egyedül maradtam hirtelen... besétáltam az erdőbe egymagam...:D

Már rég nem járok ilyen bulikba,de reggelig tudnék mesélni :D

2015. jún. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor mesélj csak, arra várok! Pár gombnyomás, na! Ennyire nem lehetsz lusta. :D
2015. jún. 5. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó régen,elég illuminált állapotban egy barátom egy nagyváros melletti faluban dolgozott egy sörözőben. Már jóval zárás előtt elkezdtünk bemelegíteni mindennel:D

Utolsó buszt elérjük, megyünk hozzá, zuhany átöltözés,aztán megyünk bulizni...

A sörözőben felejtette a melóhelyén a lakáskulcsát,visszamentünk taxival.

Ok, utána haza,majd buli...

Reggel hívja a főnöke hajnaltájt, erre nem emlékszem pontosan mi volt,rosszul zárt be, reggel nem tudott a főnöke bemenni, nem tudtak kinyitni. Vmi a kulccsal volt,már nem emlékszem, nem világos :D

Mondja a főnök,azonnal vigyük le a söröző kulcsait nem tud kinyitni...megint elindultunk taxival... kb fél óra múlva hív a főnöke,már mindegy,ne menjünk,berúgta az ajtót...sikerült kinyitnia a sörözőt :D

Van még sok,de ide nem írnám le,nehogy vki ráismerjen.

Privibe esetleg, ha gondolod :D

2015. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még egyet leírok ide :D

3-man 2 haverommal jóban voltunk egy DJ sráccal, ahová jártunk diszkóba.

Reggel mindig mentünk még vhova beülni, aztán dél körül haza dobott mindenkit.

A DJ-ről azt kell tudni,hogy nem vetett meg semmit,alkohol, drog, neki mindegy,záróra felé már játszani sem tudott rendesen...:D

Egyik reggel vmiért nem mentünk vele,máshogy alakultak a dolgok.

Rá egy hétre a srác(DJ) begipszelt karral,bekötött fejjel állt a DJ pultban, kérdezzük mizu?

Hát hazafelé két város között egy főúton felcsavarodott egy fára,még jó hogy nem voltunk vele és elég jól megúszta....

Így úsztunk meg egy balesetet.

Mondjuk mi csak városon belül járkáltunk vele.

Ennek is vagy 8 éve már,az embert azóta sem láttam.

2015. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Horror parti volt.

Mindenki megízlelte a kedélyjavítót.

Majd nekiestünk a filmeknek.

3 film volt betervezve, ha jól emlékszem a 2. film elején képszakadás volt.

Csak képek villanások ugranak be, meztelenül, az utcán, kutyával, többe, szomszéd, vonat, út, telihold, belváros, meg ilyenek.

Aztán másnap jött a meglepetés.

valami ismeretlen helyen ébredtem, kisgatyában.

A haverom mellettem, öli a fát, úgy alszik.

Mire kitisztult minden, rájöttünk hogy valami parkos részen vagyunk, elindultunk valami út felé, ahol a helyiek útba igazítottak minket.

A 3. településen voltunk, ahol lakok.

Mire hazaértem, átjött az egyik szomszéd, és érdeklődött hogy este mi volt itt?

Mert éjfél után kiabálás, nevetés, kutyaugatás, kukorékolás, meg egyéb állathangok hallatszódtak,majd az egyik ismerősünk hozzá akart bemenni, mert azt hitte otthon van, és reggel a kertkapuban találtak rá, ott aludt.

2015. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*öli a fát,

öleli a fát

2015. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!