Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudnátok írni balhés/durva/meg...

Tudnátok írni balhés/durva/meglepő sztorikat az iskolátok tanárairól?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy csak az én sulimban pletykások annyira a tanárok, hogy egy csomó minden kikerül a diákok közé általában 24 óra alatt? :D

2014. júl. 23. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Egyszer javitanom kellett angólbol dolgozat formályában, amit a tanáriban kellett megírnom.

Jött be a kémiatanár,elkezd üvöltözni, hogy "ezek a kilencedikesek..."

Eszeveszetten mutogattak rám, hogy ne folytassa :D

2014. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Az egyik nő úgy elvált,hogy észre sem vettük rajta.A másik meg a folyosón sírt,mert fenyegette a volt férje,és a kislányt is folyamatosan lelkileg terrorizálja az apja ilyen apró dolgokkal(a kislány 5 éves,és még olyanokat mond neki az ürge,hogy "milyen csúnya lett a házatok színe",meg hogy milyen hülye az anyja,meg ilyenek...és természetesen a kislány ezt elmondta az anyukájának.

A harmadik meg szefós volt 4 éven keresztül,eszméletlenül sokat bunkóskodott tényleg.

Amúgy mind sz... ránk.

2014. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Az előző sulimban volt egy tanár aki összejött egy diákkal. Mikor ez kiderült kirúgták (a diákot meg kicsapták). A kirúgott tanár házastársa szintén tanár volt, elváltak, és még mindig ugyan ott dolgozik ahonnan kirúgták a másikat. A diák és a tanár állítólag összeházasodtak..
2014. júl. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Az egyik tanárunkról aki mindig bunkó volt, kiderült, hogy nagyon rendes meg minden csak utálja a gyerekeket. (6 osztályos gimibe jártam) Ezt 12.-ben közölte velünk. Utána volt hogy egyesek az osztályból vele jártak kocsmázni. Amikor szerenádozni mentünk leitatott minket, meg elhívta az osztályt bowlingozni, akkor lett az osztály kedvence. Utolsó éveben már mindig poénkodott, teljesen megváltozott. Én mindig is gondoltam, hogy rendes. :D

----------------------------

Volt egy tanárházaspár, akik elváltak. Azután ugyanúgy ott tanítottak. A legfurább az egészben, hogy az exférje osztályában volt pótosztályfőnök a nő, szóval osztálykirándulásra meg ide oda is együtt mentek.

----------------------

A kémiatanárunk idegbeteg volt, ezt nem tudom részletezni.

-----------------------------

A biosztanárnő fiatalabb éveiben igen sok férfival volt együtt. ( ezt onnan tudtuk meg, hogy az egyik osztálytársunk anyja osztálytársa vol ta biosztanárnőnek, és ő mesélte ezt el a fiának)

------------------------------------------

Az egyik ofőnk bele volt zúgva az egyik diákjába.

--------------------------------

Állítólag az ének tanár és a föci tanár titokban szeretők voltak.

--------------------------------------

Azt hiszem ennyi.

2014. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Miért pontoztak le ennyire mindenkit?
2014. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Pedig ezek mind válaszok a kérdésre. 4-es vagyok.
2014. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves eddigi válaszolók!


Nagyon szépen köszönöm, hogy írtatok nekem. Nem tudom, kinek volt ennyire rossz napja, hogy mindenkit lepontozott, de én mindenkinek nyomtam a zöld kezecskét!


Jöhetnek még sztorik :D

2014. júl. 25. 23:22
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

- Ált. iskolában az igazgató - akinek a felesége ugyanott volt tanárnő - összejött egy új, fiatal töritanárnővel, és az egyik diák egyszer rajtakapta őket. Onnantól kezdve a tanárnő tök bunkó lett a diákkal.


- Általánosban az egyik tanár összejött egy tanárnővel, csakhogy mindketten házasok voltak, több gyerekkel. Elvált mindkettő, elköltöztek egy másik városba és most ott tanítanak.


- Szintén általánosban volt egy undorító tanár, aki az egyik diákjának az anyját megfektette. Ezek után persze az a diák lett a "kiskedvenc". Az én anyámnál is próbálkozott, csak ő nem ment bele, visszautasította, onnantól kezdve meg "természetesen" velem bunkózott.

2014. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy biztosan a tanárok pontoznak ke itt mindenkit. :D
2014. júl. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Kitudja, lehet, hogy itt lógnak a szünetbe, és magukra ismernek.
2014. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!