Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy ha Aspergeres vagyok,...

Hogy ha Aspergeres vagyok, hogyan alakíthatnék ki normális kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Az vagyok, orvos diagnosztizálta. Egész életem során problémám volt emberi kapcsolatok kialakításával. Sehol nem tudtam barátokat szerezni. Valamiért elutasítanak az emberek. Az iskolában is mindig gúnyolódtak rajtam mert "más" vagyok. A fiúk is hamar szakítottak velem. L/22
2015. jún. 6. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Toleráns, empatikus emberekkel sikerülhet, de manapság nem sok ilyen embert találni és még velük sem biztos, ők is belefáradhatnak a helyzetbe, bár nem tudom, hogy milyen súlyos a betegséged, vagy inkább, hogy miben is nyilvánul meg a mindennapokban.
2015. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csendes, visszahúzódó vagyok.
2015. jún. 6. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Manapság még akkor is nehéz értelmes kapcsolatot kialakítanod, ha nincs semmi bajod
2015. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy például nem írsz ki több kérdést ezzel kapcsolatban és kimozdulsz egy kicsit.
2015. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress aspergeres közösségeket interneten. Velük nemcsak kapcsolatokat tudsz majd kialakítani, de nagyon sok mást is tanulhatsz, aminek segítségével jobban fogsz boldogulni az életben és jobban fogod érezni magad.
2015. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány fiú szakított veled, és mennyi idő után?
2015. jún. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!