Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is az lenne a normális ha még nem jártok, hogy előtte megbeszélitek egymással a régi kapcsolatokat, kalandokat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szívesen beszél senki se az exeiről, meg a futókalandjairól, de jobb tisztázni szerintem az elején ezeket. És ha igazán komolyan gondolja veled el fogja mondani őszintén nem? Nekem sajnos az a véleményem, hogy a pasik titkolóznak és nem merik elmondani.
2014. febr. 6. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb nem tudni, mert ha lesz majd vita, akkor ez az első, amit egymás fejéhez vágtok. Te bezzeg ezzel azzal, ennyivel-annyival...
2014. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Van különbség a szexuális közvélemény-kutató és a barátnő között. :D
2014. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
és mitől nem normális? be kell számolni mindenről? milyen jogon mégis?:D:D:D
2014. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem kell minden részletbe beavatni a másikat, de jó az ha az elején mindent lehet tisztázni
2014. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem ... ez egyáltalán nincs így ... amire nem vagyunk büszkék azt titkoljuk és szerintem így is van rendjén ... ha téged zavar az a te bajod most veled van téged szeret ez legyen a lényeg . Ha folyton a múlton rágódsz nem fogod tudni élvezni a jelent . Azt hiszed ha megtudod lenyugszol hogy hú milyen őszinte közben pedig csak felhúzod magad és sohasem fogod elfelejteni . Vannak olyan dolgok amikről jobb nem tudni .
2014. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
igen,aki a múltaddal nem tud elfogadni az nem szeret igazán.
2014. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A legjobb olyannal összejönni akinek még nem volt senkije, és akkor nem kell az exekről dumálgatni.
2014. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

én eddig mindegyik barátommal a kapcsolat ezen vagy azon a szakaszán, de megbeszéltem ezt. mondjuk nem is jöttem össze soha olyannal, akinek szégyellnivalója lett volna, és ha nem akarja elmondani, akkor úgy gondolom, jogosan hiszem azt, hogy nem képes vállalni a felelősséget a tetteiért. én nem titkoltam soha egyetlen szégyenteljes tettemet sem egyikük elől sem, mert ha már összejöttem valakivel, akkor csak bízom benne annyira, hogy intimebb és kevésbé szép/kellemes dolgokat is megosszak vele, ha már kérdezi.

persze, tény, ha valaki úgy érzi, a másiknak ehhez semmi köze, akkor az is rendben van... de én jobban szeretek mindent tudni a másikról, mert a régebbi tettek/élmények vezettek el odáig, hogy most az az ember, akit én magam előtt láthatok. ha saját maga előtt is szégyelli a tetteit és nem meri elmondani a barátnőjének, társának, feleségének, stb, akkor minek csinálta? vállalja fel, hogy igen, ő is ember, neki is voltak hibái, vagy ha nem hibaként tekint rájuk, akkor büszkén mondja, hogy igen, ez vagyok én, ismerj meg, és ha nem tudod ezt elfogadni, akkor sajnálom, de nem egymásnak szánt minket az ég. a bizalom nálam ugyanis ezt is magába foglalja, hogy el mer nekem a párom olyasmit is mondani, amit másnak nem.


De nyilván ahány ember, annyi nézőpont a kérdésben, és nem szabad a sajátod máséra ráerőltetni. Legfeljebb ha valami nem tetszik, tovább lehet állni.

2014. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek, jobb ha meg sem beszélitek vagy olyat keresni akinek nincs exe.
2014. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

7es, ez 14 évesen még okés, de 30 körül...

Amúgy kérdező, igen, mert ha később derül ki, hatalmas kiábrándulások lehetnek belőle.

Szerintem ha velem járni akar valaki(csaj) akkor mondja csak el ezeket.

2014. febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!