Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 20-30 évesek! Mennyire vagytok...

20-30 évesek! Mennyire vagytok jóban a volt osztálytársaitokkal?

Figyelt kérdés
Az ihlette a kérdést, hogy én sok osztálytársammal nem voltam jóban, ezt tudták ők is, ezért töröltem őket (már évek óta Facebookról). Egyikük megkérte az egyik olyan osztálytársunkat, aki ismerősöm, hogy kérdezzen rá stb., egy másik meg (állítólag az előzőtől függetlenül) levelet írt (az egyebekbe került így). Mind a kettő arról érdeklődött, hogy miért, én meg nem értem, mire számítottak, és mért sértődtek meg, mikor közöltem, hogy azért, mert utáltuk egymást 4 évig.
2015. jún. 9. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom egyikkel sem a kapcsolatot, de nem utáltuk egymást. Csak úgy voltam vele, hogy amíg fel nem regisztráltam a Facebook-ra, addig az összes leszart, miután visszaigazoltam őket, nem beszéltünk, szóval szépen törölve lett mind. Minek legyenek ott, ha nem érdekelnek?
2015. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Legtöbbjükkel nem tartom a kapcsolatot. De akivel nem voltam jóban, ma már azzal is kulturáltan viselkedünk, ha találkozunk. Lassan tíz éve már annak, hogy leérettségiztem, mit számítanak a tinikori balhézások? Semmit a világon.

Nem igazán értem, miért törölted őket, ha már egyszer felvetted.

2015. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tartom velük a kapcsolatot, egyszerűen nem izgatnak.

Vannak barátaim,van közöttük 15 és 20 éves barátság is,de nem volt osztálytársakról van szó.

2015. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért töröltem, mert egyszer átnéztem az összes ismerősömet, és töröltem azokat, akik nem is ismerősök. Be meg ár nem is tudom, hogy kerültek. Még myvipen jelöltük be egymást, mikor megtudtuk, hogy osztálytársak leszünk, aztán gondolom, a legtöbben csak átemelték az ismerőslistájukat. És nem mondtam, hogy nem viselkedek kulturáltan, én csak töröltem őket (régebben), ők reklamáltak, mintha fontos lenne. Nem értem, miért, ha nem is szóltunk egymáshoz. Egyébként meg lehet, hogy nem számítanak a tini balhék, de mivel 20on éves vagyok, életem nagy részében eddig azért még gyerek voltam. Szóval másra nem nagyon tudok emlékezni. És ha azóta nem beszéltünk, nincs ami megszépítse a róluk alkotott véleményemet.
2015. jún. 9. 23:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tartom a kapcsolatot a régi osztálytársaimmal, sosem voltam jóban velük. 24/L
2015. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2015. jún. 10. 16:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan osztálytársaim akikkel suliban iszonyat jol el voltunk..most meg meg egymásra sem nézünk. Van 1-5 aki meg maradt ugy h néha talizunk is. Es lett olyan is akivel nem voltunk egy szinten..igy nem komunikaltunk..meg nem lett a face es be jelöltük egymast.. Egy jo ideig nem is komunikaltunk. Majd 1x vmin el kezdtünk dumálni es azota is beszelgetunk es volt hogy taliztunk is. :)
2015. jún. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2015. jún. 12. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!