Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehetséges népszerűnek,...

Lehetséges népszerűnek, "jófejnek" lenni anélkül, hogy mutogatnám magam, r-banckodnék stb? Vagy népszerűnek születni kell?

Figyelt kérdés

Egyszerűen akárhogy igyekszem nem tudok olyan lenni amilyen szeretnék, más lányok pedig szinte semmit nem tesznek érte. Ők így születtek és ennyi? Én sosem leszek olyan?

Hiába próbálok érdekes, sokoldalú lenni, senkit nem érdekel még az sem, hogy élek vagy halok-e.

Nem tudom mit csinálok rosszul, vajon csak úgy tudok ebből kilépni, ha elkezdem felpakolni mindenféle oldalakra a bikinis, bulizós, rbancos képeket? Akkor talán észrevesznek?


2015. jún. 12. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz, de születni kell hozzá. Ha nem olyannak születtél akkor nem tudod leutánozni.
2015. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na ez az, hogy nem olyannak születtem, egész életemben ez volt eddig, hogy semmibe voltam véve, mintha nem is léteznék. Kezd ebből nagyon elegem lenni, de most tényleg csak úgy lesz jobb, ha elkezdem én is mutogatni magam, meg fotós ismerősökkel készíttetek portfóliókat meg street style fotókat?

Plusz ha elmegyek bulizni legközelebb legyek egy közönséges ribi?

Hiába mondja egy két barátom ismerősöm, hogy ne legyek olyan, mint azok a lányok akik ezt csinálják, mégis ők a jók, ezek a megmondóemberek is rájuk csorgatják a nyálukat meg verik rá a f... esténként.. :(

2015. jún. 12. 15:36
 3/3 Ahogyakarod válasza:

Azt megkérdezhetem, hogy hány év

es vagy? :) Én sem a gimiben, sem az általánosban nem voltam népszerű, voltak barátaim, de sokan nem kedveltek, nem ismertek. Az egyetemen viszont nagyon sokan ismernek és szeretnek, sok barátom van. :) Ugyanaz az ember vagyok, mégis bírnak, mert most olyan emberek közé kerültem, akik hozzám hasonlóak. Szerintem butaság olyannak mutatni magad, aki nem vagy, ugy nem fogod jol erezni magad. Mindig lesznek olyanok, akik nem birnak, es olyanok, akik igen, csak legy türelmes és nyitott más emberekre. :)

2015. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!