Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kipróbáltam egy új FPS játékot...

Kipróbáltam egy új FPS játékot, és csont nélkül szétoltott mindenki egy népszerűnek tűnő szerveren, hogy egy rakás sz#r vagyok, így mégis hogyan lehet beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Persze kulturáltan próbáltam menteni magam, hogy elnézést, még teljesen új vagyok, és épp ma estétől ismerkedek a játékkal, abszolút ismeretlen vagyok.


Így mégis hogyan lehet beilleszkedni egy új közösségbe, ha az első percben hideget-meleget kap nyakába az ember?


Valójában már azt is bánom, hogy Steamen megvettem a játékot...


2015. jan. 29. 20:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
melyik game?
2015. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezért kell haverokkal játszani.
2015. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

ne foglalkozz az ilyenekkel, jól csináltad:)

kér elnézést ha úgy érzed hogy jogos, hogy tényleg elrontottál valamit és ennyi, am melyik játékról van szó?:)

2015. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
A titok hogy te legyél a többség. Haverokkal kell játszani
2015. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Csak nem valami CS? Ott tapasztalataim szerint nagyon "Kulturáltak" az emberek
2015. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 aladar12 válasza:

ne menj "népszerűnek tűnő" szerverre, hanem gyakorolgass valami "népszerűtlenen".

meg ne mentegetőzz, szólj vissza nekik. attól, hogy ők azon a sz#ron élnek attól még nem lesznek profik. előbb-utóbb úgyis lesz 1-2 olyan játékos akik normálisak lesznek. aztán fejlődsz és jobb játékosok lesznek normálisak. így működik minden online játék.

2015. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
welcome to online playing :)
2015. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
az egyetlen helyes válasz, ha felszólítod a felmenőjével való közösülésre, vagy artikulálatlanul ordítasz a mikrofonba ilyenkor. ha van friendly fire, használd!
2015. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azon lepődtem meg, hogy mivel az adott játékot még soha nem próbáltam, mégis akadt elvétve egy-két jól sikerült lövésem (máknak hívják), és wallhackre hivatkozva ki is akartak hamarjában tenni. Habár bánom, hogy abban a pillanatban meguntam az egészet és kiléptem, mert így még csalással is meg lettem vádolva... mindegy, nem lényeges, túlélem...
2015. jan. 29. 20:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez tuti cs. Sok a gyökér sajnos, nem nevelnek a szülők. Förtelem. Korcs generáció.
2015. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!