Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mesélnétek pozitív tapasztalat...

Mesélnétek pozitív tapasztalatokat? (Női egyenjogúság a mindennapokban)

Figyelt kérdés

Szerintem az egyenjogúság alapvetően a szürke hétköznapokon áll meg, vagy bukik el, nem a hangos médiában. És ugyan kell az is, hogy egy nőnek legyen önérzete, de majdnem ugyanilyen fontos, hogy a férfiak mennyire támogatják őket, mert mégiscsak velük élnek együtt az esetek nagy többségében. Számtalan prédikációt hallottam már nőktől, hogy milyen fontos ez az egész, de most egyszerű történeteket szeretnék egyszerű férfiakról, akik egy kicsit is oda tettek valamit az ügy mellé. Lehet ez egy családbarát főnök, vagy egyéb példa. :)


Remélem a fenti megfogalmazásomból látszik, hogy nem vagyok "vérfeminista" és szeretném, ha senki nem írna bántó megjegyzéseket. Tényleg csak pozitív történetek jöjjenek. :)


2015. jún. 17. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem értem hova hablatyolnak össze-vissza elnyomásról meg arról hogy nincs egyenjogúság. Én egy étteremben dolgozom. A vezetőség 90%-a nő, köztük az étteremvezető.
2015. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, és sose tapasztaltam, hogy hátrányos megkülönböztetés ért volna emiatt.
2015. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!