Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudtok egy olyan bulizó...

Tudtok egy olyan bulizó helyet vagy valami, ahol sok a néger lány?

Figyelt kérdés
Én egy néger srác vagyok, és itt élek Magyarországon a suli miatt, de lehet végleg itt maradok mert szeretem Budapestet, és szeretem a Magyarokat, csak egy problémám van, alig vannak itt néger lányok. Tudtok nekem segíteni Please!

2015. jún. 20. 10:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Igen, sajnos ez azért van, mert aki általában ilyen messzire elmerészkedik, az fiú, vagy ha lány, akkor a fiújával jön és nem egyedül. Ezért itt nincsenek néger lányok, vagy csak nagyon kevés. Talán kínai lányok vannak, azt többet látok.
2015. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Kínai nem érdekel, de köszi :)

Ezzel az a baj, hogy 5-éve amikor jöttem ép nem volt barátnőm, így ebből adódóan, nem volt kit hoznom magammal :/

2015. jún. 20. 11:27
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Az egyetem környékén szoktam látni fekete lányokat, de hogy hova járnak azt sajnos nem tudom. Gondolom egyetemekhez közel lévő helyeken több van.
2015. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

A jobbikos-tól meg megkérdezném, hogy miért jó az neked ha rasszista vagy? Bántott téged egy néger? Mert akkor megérteném, de még akkor sem mert az csak egy a sok közül...

2015. jún. 20. 12:57
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha 5 éve jöttél volna, nem tudnál ilyen perfekt magyarul, teljesen látszik, hogy nem vagy néger, már bocsi. Még aki 5 éves kora óta él itt, az sem fogalmaz ennyire magyarosan!!
2015. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

az utolsó vállaszólónak üzenem, hogy nem 5 éve kezdtem a Magyar nyelvet tanulni, 5 éve csak Magyarországra jöttem, már sokkal régebbóta.

ezt már a korábbinak: "Néger ember és az egyetem" Mi ebben az olyan különös?

2015. jún. 20. 14:19
 7/19 anonim válasza:
59%
Iskolázatlan,buta szélső jobbos ír csak ilyeneket,ne törődj vele:Ő még arra sem képes,hogy bejusson egy egyetemre!
2015. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Jaja, nem hogy az ellen duzzogna, hogy mégis a Pákóféléket kell előre tologatni. Öhm, de vajon miért is? :)
2015. jún. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

NA, ENNEK NAGYON ÖRÜLÖK!


Hogy egy fekete fószer végre nem fehér csajt keres magának!

HELYES!

HATALMAS RESPECT A KÉRDEZŐNEK! :)


Kérdező!


Írj privátba ,tudok neked segíteni (lehetséges).

2015. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Tényleg, amúgy mi bajod a fehérekkel? Gádzsófóbvagy? :D
2015. jún. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!