Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Londonban mennyi félig fehér-k...

Csicsikusz kérdése:

Londonban mennyi félig fehér-kína/néger lány van?

Figyelt kérdés
nekem az ilyenek nagyon bejönnek, de itt mo. on sajnos nem találhatók, vagy pesten de ott is csak kevés. gondolom közületek volt aki már dolgozott, járt angliában.

2015. márc. 18. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egesz pontosan 12459 darab. Jaj varj, kozben szuletett meg egy, akkor 12460.
2015. márc. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az nem valami sok :/ ugytudom csak magyarból van 200000
2015. márc. 18. 09:25
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Tehát fél-ázsiai és fél-fekete (mulatt) emberekről beszélünk? Nem tudom mi az a fehér-kína néger lány.
2015. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
végülis mindegy ,lényeg h a keverékekre gondoltam
2015. márc. 18. 11:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, nyilván. Kétlem, hogy statisztikát találnál erről. Megjegyzem a különböző ázsiai és afrikai népek is elég nagy skálát fednek le bőrszín, arcforma, szemforma, stb. tekintetében. Én pl. Kínában rengeteg embert láttam aki egészen kaukázusinak tűnt első ránézésre. Persze Kínán belül is egészen eltérő népek élnek, délen barnább, töpszlibb, észak-keleten fehérebb bőrű, koreai/japános jegyeket hordoz a lakosság
2015. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ezért is kérdezném azokat akik a közelmultban már jártak londonban h mik a tapasztalataik ezzel kapcsolatban
2015. márc. 18. 23:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tudja, hogy mennyi ilyen van de az biztos, hogy Európában ott van a legtobb .A legnagyobb város több mint 10 millióan lakjak es iszonyatosan multikulturális sok a kínai es a néger is meg minden mas persze ez nem garancia, hogy majd egy pont olyan keverék a karjaiba ugrik de igen, ott a legvalószínűbb.
2015. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!