Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyre kilátástalanabbnak...

Egyre kilátástalanabbnak érzem magam, van aki hasonlóan érez?

Figyelt kérdés
Sziasztok,én már nemtudom mit tehetnék (24f),mindenki utál,a legroszabb hogy erős sociális fóbia gyötör de ez csak darab a problémáimból,már erősen depressziós vagyok,van aki hasonloan érez?
2015. jún. 27. 00:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből okosabbat nem tudok mondani:keress fel egy pszichológust.
2015. jún. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elég hasonlóan érzek :/
2015. jún. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
szerinted osszam meg a barátaimmal akik már egyre inkabb utalnak hogy mi a helyzet velem vagy ettől csak roszabb lenne?
2015. jún. 27. 01:13
 4/14 A kérdező kommentje:

Ilyen az élet

valaki fent tehát valakinek lent is kell lenni,érdekes,ez lenne a közösségbeli élés egyik következménye?

2015. jún. 27. 01:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Pszichiáter.
2015. jún. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
mert tegyük fel,hogy születik egy ember a világon akinek csak pozitív tulajdonságai lennének,mindenkivel kedves lenne,stb.,egy ilyen emberber hogy élné életét?
2015. jún. 27. 01:35
 7/14 A kérdező kommentje:
szerintem egy ilyen ideális embernek társadalmunkban semmi esélye sem lenne
2015. jún. 27. 01:38
 8/14 anonim ***** válasza:

Kell a f@**nak pszichológus. Egy olyan ember kell akibek kibeszélheted az életed,vagy valami ami segít, és itt most eszembe jutott valami.

Nekem nincsenek barátaim, egy lányt kivéve...mindenki elhagyott valami miatt,így most tök egyedül kell átvészelnem a nyarat.Mivel nagyon jól kommunikálok,sokat tudok pofázni minden témáról,ezért elgondolkodtam rajta mi lenne ha vlogolnék,vagy egy fb csoportot hoznék létre,ahova kiírhatok mindent magamból.Kreativitásom, fantáziám sok van,ha lenne egy társam ebben el is kezdeném.A "híres" vlogolók videóit elnézve nem lesz nehéz megütni a szintet,gyakran a semmiről beszélnek egy órán keresztül,és van ember aki ezt naponta nézi, még hozzá ~4ezer fő naponta.

Szóval én ezt tudom ajánlani.

2015. jún. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
kötődsz az ezoteria iránt igaz? :)
2015. jún. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Olyan kifejezést nem létezik a magyar nyelvben hogy "kötődsz az ezotéria iránt"
2015. jún. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!