Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » (Meleg kérdés) Magányosnak,...

(Meleg kérdés) Magányosnak, motiválatlannak érzem magam, vannak olyan korombeliek akik hasonlóan éreznek? 17/F

Figyelt kérdés

Semmi nem érdekel úgy mostanában. Nem tanulok, nem csinálok semmit igazából és nagyon jó lenne, hogyha valakivel azért néha tudnék levelezgetni erről a témáról, és az a valaki nem egy szexéhes barom lenne. Megismertem pár srácot már így interneten és úgy éreztem, hogy kicsit segít, hogyha valahova kivetíthetem a dolgokat, de személyesen senkivel nem tudok erről beszélni és egyre inkább magamba fordulok, nem tudom mit tehetnék, hogy elfogadjam ezt az egészet, nem is igazán akarom talán elfogadni és már csak egy kiutat látok ebből.

Ti hogyan tudtátok ezt leküzdeni? Egyáltalán felmerült nálatok ez a probléma?



2015. márc. 3. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok meleg, még csak fiú sem, de nekem is vannak hasonló problémáim. Ha gondolod beszélgethetnénk, hátha jót tenne :) ,15/L
2015. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
idővel megbékélsz magaddal, beletörődzs. rájössz, hogy te csak így tudsz boldog lenni, így kell boldogulnod. nincs más lehetőség.
2015. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írd le részletesebben privátban hogy mit érzel, aztán megpróbálok segíteni.
2015. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is egyedül vagyok,de nem fiú,nyugodtan írhatsz
2015. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp vagyok mint te, nem nagyon látom értelmét bármibe is belekezdeni, vagy tanulni. Nem tudom hogy a melegség e az oka, de biztosan közre játszik.
2015. márc. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Szia!

Mintha magamat jellemeztem volna!

Írj nyugodtan. Nekem is jól esne erről beszélnem! :)

17/f

2015. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%

Miért lennél meleg? Csupán kissé instabillá váltál. Légy nyugodt. Fordulj az Úrhoz. Hamarosan lesz egy pompás barátnőd. Később feleséged is lesz. Lehet, hogy ugyanaz a személy. Nem baj, ha duci a csaj.

Hejj! Beszéltél már erről a dologról a szüleiddel? Ha nem, akkor ideje! Ne várj! Ne olyanokkal csetelj a témáról, akik szándékosan tönkre teszik a lelkedet!

Na, szólj a szülődnek!

2015. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Kedves 67%-os


Olyannal kell beszélnie ,aki átélte a helyzetét ,nem a szüleivel ,akiknek nyilván fogalmuk sincs az egészről. Ha bízna bennük elmondta volna már nekik. Ha téged is rágalmaznának a semmiért ,akkor nyilván te sem mondanád el másoknak."Fordulj az Úrhoz". Egy nem létező dolog hogy segítene szerencsétlenen?

"Ne olyanokkal csetelj a témáról, akik szándékosan tönkre teszik a lelkedet! "

Te teszed tönkre a lelkét az ilyen primitív általánosító hozzászólásoddal.

Attól még ,hogy valaki homoszexuális ,attól még ugyanolyan ember, mint a többi. Nem több és nem kevesebb senkitől ,ahogyan te sem.

2015. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező! Ugyanúgy 17 éves vagyok, hasonlóképpen meleg, és nem olyan rég én is átmentem ugyanezen. Én azt tudom neked mondani, ne hagyd, hogy leuraljon téged ez a lelkiállapot, ha vannak barátaid beszélgess velük többet, röhögjetek együtt, sörözzetek. Nekem mondjuk sokat segített az ilyen állapotomban, hogy elmertem mondani egyik ismerősömnek, hogy meleg vagyok. Ebből következően vele nyíltan, oldottan tudtam beszélgetni AKÁRMIRŐL, ami abban a helyzetemben nagyon fontos volt. Szerintem ne interneten akard megtalálni a vígaszt, mivel akit nem ismersz közhelyekkel fog ellátni téged, egy olyan baráttal ellentétben aki kívül-belül ismer már évek óta :)


De ha gondolod átirányítlak egy olyan emberhez, aki engem "kezelt" amikor a depressziós korszakomban voltam, ő nagyon sokat segített, szintén meleg :)

2015. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem pont korodbeli de én 23 évesen érzem magam 1 rakás szerencsétlenségnek amin csak egy kötél tud segíteni, sok ember van így
2015. márc. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!