Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Discoban csak egy csajjal...

Discoban csak egy csajjal kavartam, és még 2-3-al táncoltam. Kicsit csalódtam magamban, valamit rosszul csinálok, vagy csak most ez van?

Figyelt kérdés
Nem tartom magamat csúnyának, de 8-ból 4 csaj elküldött.

2015. jún. 28. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor az egy elég jó arány ha minden 2. lánynak bejössz.
2015. jún. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nőként sok buliban, házibuliban voltam már, s tapasztalatból és más csajok dumáikból tudom, hogy egy bunkónak tartják azt a srácot, aki egy buliban több csajjal is táncol. Ez annak a konkrét jele, hogy neked mindegyik csaj egyformán bejön, úgymond nem tudsz választani közöttük. Régebben az apukák így oktatták a fiúkat, hogy nem illik sok nőt felkérni táncolni egy spontán buliban. Más a helyzet persze akkor, ha van egy komoly barátnőd és megegyeztek, hogy a Baráti körből 1-2 Közös Ismerőssel táncolsz.

Tánc tanfolyamon egy kicsit más a helyzet, akkor evidens, hogy mindenki táncolhat mindenkivel, de ott is azért egy kicsit vissza kell fognunk magunkat, mert 90%-ban férfiválasz van, nem pedig hölgyválasz :)

2015. jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esküvőn is persze bármikor felkérheted a rokon hölgyeket, sőt idősebb asszonyokat ajánlatos is.

Egyik esetben sem szükséges szorosan magahoz húzd a csajt/hölgyet, csak akkor, ha már kapcsolatban vagytok.

2015. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az nagyon jó arány :D hajrá! :D ne legyen már emiatt önbizalomhiányod XD


engem volt h 20-ból 20 elküldött, pedig nem volt lehányva a pólóm meg semmi XD

2015. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!