Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 15éves lány vagyok viszont...

15éves lány vagyok viszont mindig kárt csinálok magamban. Hánytatom, bántom magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

7es korom ota vagdosom magam..

Es most 9ben elkezdem hanytatni magam..

A hanytatastol milyen bajom lehet?

Es hogy mit csinaljak ha masok leszolnak?


2015. ápr. 27. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Legelőször is a szüleidtől kérj segítséget. Hogy-hogy nem veszik észre a vágásokat? A problémád lelki probléma, amely orvosi, de legalább is pszichológusi kezelést igényel. Cselekedj minél előbb!
2015. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szép család. Az ilyen viselkedés hátterében a gyerek által fel nem dolgozott problémák,konfliktusok állnak. Nem elég,hogy a szüleid ilyen környezetben "nevelnek" még a következményeket sem veszik észre.


A pszichológus csak tömni fog gyógyszerrel,amitől tényleg gyogyós leszel és lesz egy rakás mellékhatása. Keress fel egy kineziológust,ő nem hülyének fog nézni és leszedálni,hanem a probléma gyökerét fogja megkeresni. De azt belátod ugye,hogy ezzel az önpusztító tevékenységeddel nemhogy segítesz a dolgokon,hanem mág inkább elrontod az életed?


A hánytatástól,mivel nem épülnek be a testedbe a tápanyagok,ásványi anyagok,vitaminok,ezért súlyos hiánybetegség fog kialakulni.Fel fog borulni az egész hormonháztartásod,ami amúgy is egy labilis rendszer. A gyomrodból minden alkalommal vissza fog jönni a gyomorsav,ami tömény sósav és ez szétmarja a nyelőcsövedet és a fogaidat idővel. Első körben ennyi. Ez egy ördögi spirál,amiben csak egyre mélyebbre fogsz kerülni. 15 évesen,főleg ha már kezded látni,hogy ez nem normális,akkor lehetne annyi eszed(nem gúnyosan értem:D ),hogy átgondold a dolgokat és inkább azt a megoldást válaszd,hogy próbálj meg erősebb lenni,különb,mint mások és önerőből változtatni ezen.Ez az igazi sikerélmény:D Senki,soha nem fogja tudni HELYETTED megoldani a dolgokat! Sem tanács,sem gyógyszer,sem semmi. Csak ha TE elhatározod belül,hogy csakazértis megmutatod!

2015. ápr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem a csaladi hatterem miatt csinálom mert jo csalad vagyunk..hanem mert jo esik..es anyaek eszreszoktak venni..amiutan leszidnak es hasonlok

.

2015. ápr. 27. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó büdös lesz a szád, kirohadnak a fogaid, hulla sápadt leszel, stb.
2015. ápr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha én lennék az anyád,nem tudnám le egy leszidással. Ennél ez komolyabb probléma. Talán szimplán csak defektes vagy akkor és azt kezelni kellene. Szerintem a sport is tudna ilyen mértékű élvezetet adni.Vagy talán a tanulás?
2015. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nelli te vagy az? o.O
2015. máj. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!