Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért tesz ki facebookra...

Miért tesz ki facebookra mostanában mindenki melegzászlós profilképet?

Figyelt kérdés
2015. jún. 29. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Most ez elég felkapott lett, mostanában sok helyen engedélyezték a melegházasságot és azért.
2015. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azért mert most már az Egyesült Államok egyik tagállamában sem akadályozhatják a melegházasságot (így jobban hangzik: mindenhol engedélyezték) és ezt ünneplik. Nem csak a facebook (-: vállalatok is. Igazából nem azért, mert menő, hanem mert ennyivel több joguk lett egy helyen a melegeknek. Van, akinek nem, de az emberek többségének a házasság nagyon fontos, bár ezzel gondolom nem mondtam újat (-:
2015. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Mert az USA minden tagállamában engedélyezték a homoszexuálisok házasságkötését, az interneten pedig szemlélhető, hogy milyen könnyen irányíthatóak és befolyásolhatóak az emberek, birka módjára készítik sorjában ezeket a szivárványos képeket. A normális embereket pedig hergelik az ilyen homokos felvonulásokkal, meg interneten megosztott képekkel.
2015. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5/5 válaszoló! Nem akarom vitába fojtani szegény kérdező kérdését, de mivel lesz hergelve ettől egy normális ember? És milyen a normális ember? Ha gondolod válaszolj privátban, csak érdekel (-: És nem... hogy híják... szóval nem rosszból kérdezem meg semmi bántásból, ha feszengesz a témától akkor nem akarok kényelmetlenséget okozni.
2015. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Úgy hergelik a normális embereket, mint pl engem. Felőlem aztán lehet akárki meleg, otthon azzal él, akivel akar, de amikor a felvonuláson a papnak öltözött csávó egy f*sszal díszített Nagy-Magyarország plakát mögött vonaglott, na azt szájba tudtam volna verni.
2015. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Addig nincs bajom a homokosokkal, amíg nem verik nagydobra. Az egész felvonulás azért hergelés, mert a heterók (mármint a normálisak) pl. nem a máik képébe smárolnak a csajukkal tömegével a téren. Ezzel szemben a városban Volt olyan amikor ezek a szivárványos retardáltak rózsaszín tangában szaladgáltak egy ilyen rendezvényen. Mi ez ha nem hergelés?
2015. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem feszengek, szívesen kifejtem a nézőpontomat. A társadalom nem előrehaladóan fejlődik, ha az olyan deviáns magatartásformákat a közmédiában és a nyílt utcán is népszerűsíteni próbálják, amelyektől az ember ösztönösen viszolyog a természetellenessége miatt, ráadásul egy kis csoport akarja ezt ráerőszakolni egy nagyra. Az emberek nagy részét nem érdekelné, hogy mit csinál a másik a négy fal között, nekem is van egy leszbikus barátom, de ő nem erőlteti ezt senkire, ellenben az ilyen felvonulások és egyéb megnyilvánulások felmérgesítik az embereket jogosan, gyűlöletet szítanak.
2015. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Töröltetés látom megy :)
2015. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Na látjátok, ez a melegfelvonulás és papnak-öltözés teljesen új volt! (Még szép mivel nem jártam ott, tehát nincsenek negatív tapasztalataim.) Okosat írtatok és köszönöm, bár már lehet kicsit off felé tereltem a témát. A felvonulással már van egy elméletem (nem mellette szól, de már nagyon nem ide tartozik.) De térjünk vissza a profilképre: az miért zavaró? Mármint írtátok és nem akarok értetlenkedni, de akiknek ilyen a profilképük szerintem A) együtt örülnek az amerikai melegekkel, hogy egy ilyen - sokunknak - fontos dolog már szabad nekik, B) fogalmuk sincs róla mi ez, de tetszik nekik a szivárvány, illetve "divatból" csinálják, amit nagyon nem helyeslek. Azért reménykedem az A) verzióban (-:

Tudom, most nagyon témát váltottam, de szerettem volna kicsit jobban kifejteni. És megnyugodtam, hogy nincs harag - ugye nincs? - , valamiért ilyenkor mindig ettől félek.

2015. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, nevén neveztem a dolgot, törölteve lett. Ilyn világban élünk, mondhatunk meleget, romát, afrot, de a klasszikus neveket már nem használhatjuk.

Találjunk ki a magyar helyett is valamit, már lassan úgyis szitokszó.

2015. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!