Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek milyen FB profilké...

Szerintetek milyen FB profilképet rakjak ki, hogy több lájkot kapjak, mint az egyik évfolyamtársam? (F)

Figyelt kérdés

Jött egy új srác idén a sulinkba én nagyon rühellem de elég népszerű lett mert sokak szerint vicces meg nagy a szája. (Pedig amúgy nem nagy szám, úgy néz ki, mint egy majom... én 100x jobban nézek ki ezt elfogultság nélkül mondom!)

És múlt hét szerdán én lecseréltem a profilképem, erre csütörtökön ő is... és több lájkot kapott, mint én -.- Nem sokkal, de többet.

Szerintetek milyen profilképet rakjak ki, hogy több lájkot kapjak, mint ő? A félpucér boxerkivillantós már megvolt... valami vicces kéne amivel több lájkot kaphatnék, mint az a majom, csak nem tudom, hogy mi :/

17F


2014. dec. 14. 13:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Fotózd le ahogy öklömnyire tágítod az ánuszrózsád...garantált siker.
2014. dec. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Úúúúúúúúúristen,világ katasztrófája...

Amúgy rakd ki a pélót,vagy bejön vagy nem.

2014. dec. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

normális válaszokat pls -.-

meg ha jól tudom FBre nem lehet kitenni pucér képeket, szal nem rakhatom ki a farkam

2014. dec. 14. 13:49
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kívánom, hogy ennél nagyobb gondod ne legyen az életben -.-"
2014. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Bocs, de zavar, mert eddig a fiúk közül mindig én kaptam a legtöbb lájkot! -.-
2014. dec. 14. 13:52
 6/18 A kérdező kommentje:
Meg hát azért is gáz mert annak a nyomoréknak kb 3/4-ed annyi ismerőse van mint nekem! És még így is többen lájkolták :S
2014. dec. 14. 13:53
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hallod te genetikai félsiker,

hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni.

2014. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Genetikai félsiker xD
2014. dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Jajj tényleg egy értelmi zsákutca vagy, te óvodás kishülye. Amíg ilyeneken jár az eszed hogy ki a menőbb mennyi lájk, addig csak egy ostoba gyermek vagy, egy ostoba kisfiú. Baromságok helyett tanulni kéne talán, hogy ne 47 ezerért gerebjézzél pár év múlva te szerencsétlen. Mert akkor még ennyi lájkot sem fogsz kapni.
2014. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez egy troll.
2014. dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!