Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Történt veled vagy ismerősödde...

Történt veled vagy ismerősöddel, hogy bedrogozták egy szórakozóhelyen? Mi történt? És hol?

Figyelt kérdés
Csak azért érdekel, mert az ismeretségi körömön belül minden ilyen sztorit csak egy bizonyos helyről hallok...

2015. júl. 2. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Mi az,hogy egy helyről?

Engem nem kell bedrogozni,megteszem én magam,nem kell 2x mondani :D

2015. júl. 2. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Kórházban dolgozom, rendszeresen jönnek ijedt kölykök, hogy a rosszul lévő társukat bedrogozták, valamit beletettek az italába. Miután szép szelíden elmondjuk nekik, hogy mi nem hívunk rájuk rendőrt, de mondja el pontosan, hogy mit, mikor és mennyit vettek be, mert az illető élete múlik ezeken az adatokon, akkor precízen, grammra sorolják, hogy mit fogyasztottak... na ennyit a sok "idegenek bedrogoztak" történetről. Bárki, aki ájulásig iszik, vagy szív, ezzel a mesével magyarázza ki a többieknek, mert ezt egyszerűbb, mint beismerni, hogy hát hülye voltam, túlzásba vittem.
2015. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem kételkedem abban, hogy sok a partydrogos, de nem hiszem, hogy ki is rabolják, össze is verik vagy megerőszakolják magukat... Mert én 3 olyen embert ismerek, akik így jártak, és mind ugyanazon a helyen járt így.
2015. júl. 2. 19:45
 4/4 anonim válasza:
100%
Velem volt olyan.. hozzáteszem én nem vagyok a drogoknak híve. Próbáltam mert a pasim belevitt.. de én nem akartam.. mindegy nem is volt hatása semmi... DE történt olyan, hogy egy bulizóhelyen nagy darab 3kopasz kigyurt állat söröztek... az eggyik szemezett velem távolból, mert én a kidobókkal nagy spanba voltam dumáltunk.. aztán én hülye odamentem a kopasz hapsihoz.. fogta a sörét..kérdezgetett h egyedül vagyok-e stb. Én hülye mint aki mit sem selyt mindenre válaszoltam..barátnőm bent bulizott a pasijával.. kérdezte a kopasz h kérek-e sört.. én hülye beleittam... 4-5korty volt az egész.. mondtam a palinak jolvan..bemegyek a baratnőmhöz.. ahogy beértem a sok táncoló ember közé elhalványodott minden.homályosan láttam..szédültem..láttam homályosan ahogy jön felém a bnőm és a palija közben hirtelen megfogtak mert folyamatosan kezdtem összeesni.. nembírtam menni..nagyon legyengültem.. leültettek egy székre majd kb 10perc után minden oké lett... kimentem a teraszra megnézni a kopaszokat de elmentek.. bent se - kint se voltak.. aztán eggyértelmű h volt a sörbe valami.. mert vagy 15percet dumáltunk a kidobokkal mikor szemeztem a kopaszokkal es a ccsavo 1xse ivott bele a sorbe ugyanugy tele volt mikor odamentem.. ugyhogy azota ovatos vagyok. De cssak ez a tortenet utan jottem ossze az elejen leirt drogos pasimmal..
2015. okt. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!