Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy lány bugyi nélkül...

Ha egy lány bugyi nélkül miniszoknyában a szórakozóhelyen erősen feltűnően viselkedik, akkor ti mire gondoltok?

Figyelt kérdés

Pár hete voltam egy szórakozóhelyen, volt egy lány, kicsit tele volt már, az emeleten táncolt, egyik lábát felrakta a korlátra, és hát, alul nem volt semmi.

Először csak egy ember vette észre, majd a végén mindenki ott ált alatta.

Még a dj is küldött egy számot a korlátnál táncoló lánynak, és az csak mutogatott , nem vette észre magát, pedig volt ott két barátnője is, de ők normálisan öltözve.

Még a kidobók sem szóltak neki.

Akkor most hogy van az, ha egy férfi mutogatja a nemi szervét nyilvánosan, mindjárt börtön, meg pedofil, de ha egy lány teszi, akkor legalább miért nem zavarják el onnan?

Vagy teszik ki a helyről?

Hogy lehet ezt megengedni?



2014. máj. 18. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában már megszokott, régen a 2000-res évek elején újdonság volt ha olyan nőt láttál, akin semmi nem volt

Sajnos ezekről lemaradtam, ugyanis akkor még gyerek voltam. Unokabátyám viszont mesélte hogy voltak olyanok akik már levették a melltartót és úgy táncoltak



Vannak klubok ahol nagyon alja ízléstelen embereket is beengednek, csak legyen bevétel.


Nem gondolok semmire, mert általában aki jó csaj az nem ezzel szeretne kitűnni, aki meg alsó kategóriás kis ringyó az inkább kiteszi mindenét, csak többnek tűnjön.

21F

2014. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én amikor láttam,le voltam döbbenve!

azért megnéztem, mert eddig filmben is csak sharon stone p.nci villantását láttam az elemi ösztönben, de az életben azért durva!

valaki ennyire közönséges lenne?

2014. máj. 18. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Közönséges és/vagy hiánya van. Na meg elég ótvar barátai lehetnek, ha azok nem szólnak rá, hogy hallod kint a pi__ád.
2014. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!