Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti kíváncsiak lennetek, hogy...

Ti kíváncsiak lennetek, hogy X ismerosotok kikkel beszélget es mit a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Fiu vagy lany ismerős beszélgetései érdekelnek?

Es miert? ( mármint mit lenne jo megtudni belőle? )


Kort es nemet is legyszi :)



2015. júl. 2. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogyis. Miért foglalkozzak a más dolgával? Elég nekem a sajátom is.


38N

2015. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hogy a srác,aki tetszik,mit beszélgethet a barátnőjével....vagy a nővérem vajon kivel beszél a legtöbbet,és mit ír neki,mikor nekem sokáig nem válaszol,de fent van az oldalon. (19/L)
2015. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

'Ismeros', mi? Vagy inkabb volt barat(no), esetleg valaki, akire te vagysz, de kapcsolatban van, esetleg eszre sem vesz?


Mondd csak, te mit ereznel hasonlo helyzetben, ha valaki folyamatosan kovetne kivel mit beszelsz? Fel lennel haborodva hogy beletrappoltak a maganeletedbe, megsertettek az intimszferadat, hovatovabb zaklatnak...

2015. júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudom én azt. Nem csak úgy lehet gondolkozni, hogy mik azok a dolgok, amik 100%, hogy biztosak, és miért van az, hogy mégsem teljesen biztosak, hanem feltételezni lehet és kell egy csomó mindent, egymásnak ellentmondó dolgokat is, azokból újabb következtetéseket levonni, persze nem elfelejtve, hogy melyik következtetés mire van hatással, és így kialakulhat egyfajta erősségű háló a fejedben, és amikor kapsz egy olyan információt, ami másnak nem sokat jelent, az lehet, hogy a te következtetési hálódban mondjuk kizár bizonyos addig lehetségesnek tartott forgatókönyvet vagy összefüggést, és ezzel tisztább lesz előtted a kép, amit tovább lehet még tisztítani, pontosítani, vagy pedig megerősíti egy korábbi feltételezésedet, ami ezek után sem lesz 100%-os, mivel a világon semmi sem 100%-os, de erősebb lesz a valószínűsége, hogy az a rész igaz.


Ezt olyan szempontból is megérheti alkalmazni, hogy ha belegondolsz még ha látnád is, hogy konkrétan mit írnak, nem biztos, hogy abból kitalálnád, hogy mik a mélyebb összefüggések, így egy ilyen összefüggésháló nagyon jól jön még akkor is, ha belelátsz a beszélgetésükbe, mert enélkül csak szavakat fogsz látni, de jelentést nem.


Továbbá ha nagyon bele akarsz látni a beszélgetéseikbe, akkor inkább azt fogod látni, hogy miért írtak valamit, és nem azt, hogy mit írtak, szóval inkább a fejükben lévő világot fogod látni és az eltorzítja a "kinti" világot. A kinti világ alatt értem az ő gondolataiknak nem a miértjét, hanem amit "jelent", vagy amire következtetni lehet a a beszélgetésükből a kinti világra nézve és persze ezen kívül a kinti világ része az összes többi ember, akiket ugyancsak "eltüntetne", ha nagyon csak 1 valakire koncentrálnál.


Ha belegondolsz, a miértekből, amikre nagyobb valószínűséggel kapnál választ egy ilyen betekintés során, mintsem a szavaikból kikövetkeztethető átfogóbb összefüggésekre, csak annyi derülne ki, hogy miért azt mondják, amit, nem az, hogy mit jelent, és mire lehet következtetni a kinti világban abból, amit a benti világukban mondtak. Márpedig a miértek kiszámíthatóak és unalmasak. A megcsalás unalmas, a szexuális vagy unalmas, kiszámítható. Az ember szexuálisan, ösztönből vonzódik általában az ellenkező nemű, attraktív emberhez. Hogy miért szexel két ember? Hát mert egy városba születtek, egy diszkóba járnak és meglátták egymást és vonzódtak egymáshoz. Ennyi a miértje. Hogy a jelentése micsoda? Az tud sokkal nehezebb is lenni, mert az ösztönök világán túl létezik a kreativitás világa, ahol új dolgok történnek, meglepőek, nem mindig kiszámíthatóak, és mégis örömet tudnak okozni, pedig ez nem kis dolog, egyszerre kiszámíthatatlannak lenni és örömet okozni, mert az nem bolond kiszámíthatatlanság, hanem kreatív, ami feltételez egy olyan összefüggéshálót, ami tartalmaz sok továbbgondolást, kreatív ötletet, bonyolultabb összefüggést, ami egyszerre tud valakit meglepni és örömet okozni, ha ilyet tapasztal mondjuk a másik fél részéről.

2015. júl. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én nem azt mondtam, hogy belenézek, beleolvasok , csak hogy érdekelne :d


nem is tudnék belenézni, beleolvasni, de ez most mellékes :D


és az érdekelne csak igazából a beszélgetéséből, hogy amikor irtam neki, akkor irt-e a haverjának és ha igen mit, a többi egyáltalán nem érdekel :D

2015. júl. 2. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem arra volnék kíváncsi, hogy egy adott illető mit beszél másokkal, hanem hogy másokat is leráz-e, mert akkor nem velem van baja, hanem tényleg kevés az ideje.
2015. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!