Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy kapcsolatban nagyon...

Egy kapcsolatban nagyon fontos dolog a közös téma és hogy a két fél hasonlítson egymáshoz belső tulajdonságokban?

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pár közös pontnak kell lennie egy kapcsolatban, ha nem is soknak. Attól függ milyenek az igényeid. Vannak, akik olyan párt szeretnének, akiknek nagyon hasonló személyiségük van mint nekik, de olyan is van, hogy valaki olyan párt keres, akivel alig vannak közös vonásaik. Az első eset előnye az, hogy könnyebben megértik egymást és esetleg több dologban tudnak megegyezni. Az utóbbi eset előnyei pedig, hogy a két fél kiegészíti egymást és mikor beszélgettek, olyan mintha egy másik világba lépnél be és egész más szemmel látnád általa a világot. Szerintem neked kell kitalálnod, mik az igényeid egy kapcsolatban és az alapján választani partnert, meg persze az alapján, amit a szíved mond :)
2015. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valamennyire nem árt, mert akkor van közös téma az első randikon, van miből elindulni.

Nálunk a párom villamosmérnök, én meg nyelvész, szóval alapjáraton ég és föld vagyunk, viszont mindketten nagyon érdeklődünk a másik munkája iránt, így sosincs az, hogy unottan hallgatjuk a másik dolgait. Alapvetően mondjuk az ízlésünk is hasonló, főleg ételek és lakberendezés, utazás terén, más téren eléggé különbözünk, pl. zene, filmek terén nagyon nem egyezik az ízlésünk.


Mindketten szeretjük, hogy mindig van valami újdonság azáltal, hogy nem vagyunk totálisan egyformák, ez ad egy kis dinamizmust a kapcsolatunknak. :)

2015. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!