Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor azt mondják az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor azt mondják az emberek, hogy a belső és a személyiség a fontos, mégis milyen tulajdonságokra gondolnak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
20 000-ressel tömött pénztárca
2015. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát hogy milyen a viselkedése / gondolkodása.


Megbízható-é?

Felelősségteljes-é?

Lehet-e rá számítani?

Mennyire rendezett a saját lelkivilága (hisztis-e, sértődékeny, haragtartó, jószándékú vagy csak szimplán komlett őrült)

Mennyire önzetlen, kitartó, segítőkész, hűséges, humoros, talpraesett, életvidám stbbbb

2015. jún. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Semmilyenre, ez kamu, úgy ahogy van.
2015. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Én személy szerint ezt nem tudom így tételesen felsorolni. Persze, vannak alap dolgok, amiket nyilván unalomig lehet ismételgetni, mint a kedvesség, tisztelet, őszinteség, blablabla, de azoknak ugye az emberek jó nagy százaléka meg tud felelni, ha akar. Önmagában ez nem sokat mond, gondolom :)


Én a belső tulajdonságok alatt azt értem, hogy miután már rájöttem, hogy nem egy megbízhatatlan hazug tolvaj, aki folyton káromkodik és tiszteletlen mindenkivel szemben, veri a kutyáját, satöbbi, szóval ha nem ilyen ember, akkor onnantól kezdve a belső tulajdonságok alatt valami olyasmit értek, hogy összeillünk-e, jól kijövünk-e vagy sem. Nagyjából ilyen tetszik-nem tetszik végletek között dől el ismerkedéskor, hogy vajon jellemre bevállalható-e, mint társ mellém, vagy nem.


Ebbe millió dolog beletartozik, a legfontosabb és szavakban megfogalmazható dolgok esetemben a humor, törődés, odafigyelés, intelligencia, emberiesség, talpraesettség, ilyesmi. És ezen kívül még egy csomó más olyan dolog, amit nem tudok megfogalmazni, egyszerűen csak vagy érzem, vagy nem érzem.


És ennek bőven semmi köze a pénztárca vastagságához vagy a nemtudoménmilyen menő luxusautókhoz, mert most a velem (és másokkal) való viselkedéséről, és a bennem kiváltott érzésekről beszélek, nem az anyagi javakról.

2015. jún. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a külső-belső összhang a fontos, és hogy legyen rám olyan hatással, hogy többet is akarjak. Viszont utálom, ha valaki csak miattam akar más lenni, mint aki valójában.
2015. jún. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"a belső és a személyiség IS fontos"

Az alatt azt értem, hogy el tudnám e őt fogadni úgy ahogy van és tudnám e szeretni őt olyannak amilyen, boldog lennék e mellette és képes lennék e őszinte lenni vele.


szóval leírva felsorolva biztos vannak szempontok amik mindenkinek kellenek de ez egyénre is van szabva

2015. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En bevallom, hogy sosem erdekelt a kulsoseg. Sosem erdekelt, hogy mibe oltozott a lany, en mindig a meztelen igazsagra voltam kivancsi. Igen is a belso erdekel. Erdekel, hogy mi van belul a ruha alatt. :)
2015. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azert a belso ertek a fontos, mert a "ver nem valik vizze", a szemelyisegunk vegigkiser minket egesz eletunkben es a korral csak nemesedik, bolcsebb lesz.


A kulso viszont az oregedessel egyutt folyamatosan valtozik es nem a szepules iranyaba. Az izlesunk is valtozik az oregedessel egyutt. Az a jo segg, az az ismos kar meglottyed idovel es beteg lesz ami fiatalon meg majd kicsattam.

2015. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
m-nt
2015. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A belső is fontos, de ha csak fullos külsővel rendelkezik az ember, egyébként lehet akármilyen belső tulajdonsága, le se szarják, maximum barátzóna, ami jó esetben abból áll, hogy ha találkoznak az utcán, köszönnek egymásnak. Mindig örömmel tölt el,ha leírhatom az igazságot, és felnyithatom a gyik-os társaim szemét :)
2015. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!