Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek vannak olyan...

Szerintetek vannak olyan fiatal fiúk, akiknek nincs Facebook fiókjuk, és úgy általában nem nagyon élnek interneten társasági életet, hanem a céljaikra koncentrálnak (és nem minősülnek 'nyominak')?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos vannak, de én egyet sem ismerek.
2015. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem van facebookom, de nem élek társasági életet és sokat foglalkozom a jövőmmel, ennek ellenére nem tartanak nyominak. :) 20/F
2015. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal. Ők, és a nyomik fogják pár évtized múltán a fészbúkvitézek kezébe adni az aprót, miután megtankolták az autót, és lemosták a szélvédőt.
2015. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ha nem is ennyire drasztikusan, de én is így gondolkodom
2015. júl. 14. 23:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért olyan törvényszerű, hogy ezek a "nyomik" lesznek a vezetők a jövőben? Az lehet, hogy célorientáltak, de nem eléggé szocializáltak, ami szerintem majdnem olyan fontos az előrelépéshez mint a tudás.
2015. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Afrikában elegen vannak...
2015. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A mai gazdasági húzóágazatokban nem elsődleges a szocializáció. Tudja, vagy nem tudja. Hozza a számokat, vagy sem. Rizsával itt nem sokra megy az ember. Látod, a nagy rizsagépek is mire mentek a Teleknorrnál a tarifaemeléses szerencsétlenkedéssel? Nem értettek hozzá, hogy kell hozni a számokat, és belementek egy olyan gyakorlatba, amit a gagyizók csinálnak az aluljárókban: tolták a rizsát, hátha nem veszi észre a hölye rakló, hogy beül a hintába. Aztán észrevette, és jött a zakó.
2015. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Bár már nem vagyok 20 éves de a fb-on se vagyok rajta. 3 éve lejelentkeztem és azóta nyugalom van. Az a sok szerencsétlen lájkolás, meg fals 'barátok'. Boldog házasságban álek, van egy kis családi vállalkozásunk ami hál' Istennek jól megy, sportolok, élek a hobbimnak, és hétvégente találkozom a valódi 3dimenziós barátaimmal. Sosem volt, és azóta sincs 'social' problémám.

Szóval fantasztikus dolog valós életet élni.

Biztos van ilyen is a fiatalok között de leginkább a ''you only live online'' motto érvényesül. Ne legyen igazam.

2015. júl. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem sincs facebookom, nem is hiányzik. Az ismerősökkel skypeon tartom a kapcsolatot, meg élő közegben. Tanulok, utazgatok, hobbimnak élek.

Mit csináljak a facebookkal? Nézzem a tagokat, hogy miket posztolnak meg a fényképeiket? Nem érdekel.

2015. júl. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem először "kamu" facem volt, álnévvel, mert kellett egy játékhoz :D azóta csináltam "rendeset", de 2 havonta ha belépek...mondjuk én informatikus vagyok, elég sok időt töltök gép előtt és sok haverral főleg skypeon beszélünk/dolgozunk...de én így koncentrálok a céljaimra...3 szakmát leraktam annak köszönhetően, hogy elkezdtem játszani 12-13 éves koromban gépen és játékszervert programoztam...ma már saját játékot készítünk szórakozásra haverokkal és rengeteget tanulunk ebből...mellette van aki tanul én pl főállásban dolgozom + mellette privátban is...szóval én haladok előre az online kapcsolatok által is :)


ismerek olyat akinek szintén sokáig nem volt facebookja, de munka miatt kellett, mert a főnök ott adta ki a munkarendet...1-2 ismerőst bejelölt, de nem nagyon használja...neten meg szinte semmit nem csinál, mert nem is ért ezekhez a dolgokhoz meg nem is érdekli...


22F

2015. júl. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!