Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nevetséges az, hogy...

Nagy.kaTa kérdése:

Miért nevetséges az, hogy szeretek színházba járni és ismerek és szeretek pár budapesti nagy színészt?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, Debrecenben élek. Az utóbbi időben, pontosabban olyan előző év júliusától kezdtem érdeklődni a színházak után és nyomon követni elsősorban az Ártium Film- Szíház "életét". Nem vagyok az a sarokba húzódó csendes típus, hanem a társaság aktív tagja és sok barátom van. De amikor megtudták, hogy érdekelnek a fent említett dolgok elkezdtek csipkedni ezzel és sokszor nevetni rajta. Én meg csak néztem, hogy mi bajuk van ezzel... És tapasztalataim szerint a fiú haverjaim nyitottabban álltak a témához és rengeteget beszélgettek velem. Remélem sikerült leírnom érthetően a témát.

2015. júl. 15. 11:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Az ismerek szót nem úgy értettem, hogy barátilag ismerem őket xd
2015. júl. 15. 11:09
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Azt hiszik, hogyha kinevetnek ilyenért, akkor nagyon menők lesznek. Pedig messze nem. :D Mondjuk az ő műveletlen köreikben biztos.
2015. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
60%

Nem nevetséges, csak manapság sajnos ilyenek a fiatalok. Éjjel-Nappal BP az megy, művelődni meg művelődjön a f.zom.

Teljesen jó és dicséretes hogy érdekel és szereted a színházat!

2015. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
52%
Ne foglalkozz azzal aki ezért kinevet. Ez csak az ő szegénységi bizonyítványa...sajnos a mai világban már a nevetség tárgya a kultúra és a művelődés...
2015. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
52%

Szerintem abszolút nem égő!

Nagyon szép dolog, hogy érdekelnek a színházi darabok és nem Brazil szappanoperák foglalkoztatnak.

A mai világban sajnos az emberek agya el van rohasztva és csak a TV-ben lévő mocskot eszik. Sajnálatos, hogy itt tartunk és sajnálom az ismerőseidet!

2015. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert ez miért nevetséges?

Kiváncsi lennék akkor is röhögnének e ha te egy híres szinész leszel egyszer 😊

2020. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!