Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » FONTOS! Ismerkedni? Ok, de...

FONTOS! Ismerkedni? Ok, de hol/hogyan?

Figyelt kérdés

Itt olvastam már csomó választ ezzel a kérdéssel kapcsolatosan, de csak olyan válaszok voltak hogy: menj el ide-oda..meg, hogy mosolyogj..

Ezzel így sokat meg nem érek... Valamit konkrétumot valaki mondana vagy személyes tapasztalatot?



2015. júl. 15. 19:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy 16/L
2015. júl. 15. 19:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért nem mond senki mert nincs.

Nincs olyan hely, ahova besétálsz és csak szinglik vannak. Olyan hely sincs ahova direkt azért mennek az emberek, hogy minél több embert megismerhessenek.

Vannak ilyen discok (nem biztatni akarlak, hogy odamenj), ahol nagyobb a szinglik aránya, de ennyi.

Lehetőségek:

-Suliba

-Elmehetsz barátnőiddel valami fesztiválra, aztán ha jól néztek ki leszólítanak titeket, ha nem nektek kell.

-Strandon (itt is ha szerencséd van leszólítanak)

-Haverokon át


Illetve végső megoldás, ha egyik sem megy, akkor az internet (ez több okból nem ajánlott, nem véletlen).

2015. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor felköthetem magam...

Azért köszi

2015. júl. 15. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Akasztófázás közben is lehet ismerkedni, ha már felakarod kötni magad.
2015. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösz a tippet
2015. júl. 15. 22:03
 6/6 anonim ***** válasza:
menjetek a városligetbe,vagy a margitszigetre sétálni a barátnőddel/barátnőiddel.már ha budapesti vagy.ha vidéki,akkor még szerencsésebb is vagy ebből a szempontból,mint egy fővárosi.
2015. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!