Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony önértékelésem van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony önértékelésem van, hogyan vegyem rá magam, hogy elmenjek szórakozni?

Figyelt kérdés

még nem volt barátnőm, de jól el tudok lányokkal is beszélgetni, viszont ha látom rajta, hogy esetleg többet szeretne, mindig az a gondolat fut át az agyamon, hogy akkor most meg akar alázni, ki akar használni, bántani akar engem. és nem tudom elfogadni, hogy talán tényleg nincs semmiféle rossz hátsószándék benne.

ezt hogyan tudom legyőzni? emiatt a paranoid gondolat miatt nem merek elmenni szórakozni sem, de már unom a tétlenséget, változtatni szeretnék, de sajnos ez nagyon erős berögződés. (valószínűleg a gyermekkorra vezethető vissza)

mindenféle tanácsot szívesen várok.

22/f


2010. jún. 27. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
be köll b@szni, aztán minden mögy a maga jóféle útján
2010. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is hasonló vagyok, de úgy vagyok vele majd egy idő után kinövőm vagy valami. 20/F
2010. jún. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit idiótán hangzik az első válasz, de lehet benne valami! Mondjuk nem a legjobb részegen ismerkedni, de 1-2 ital azért kicsit oldhatja a gátlásokat! Szerintem nagyrészt nem az az emberek szándéka, hogy megalázzák a másikat. Légy bátor és bízz magadban! Könnyű mondani, tudom!
2010. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam egy időben. Mármint nem szerettem eljárni szórakozni, szorongó vagyok. De olyanokkal mentem akikkel jól érzem magam, és már aznap reggel úgy keltem fel, hogy: "milyen jó lesz ma" és egész nap így hangoltam rá magam az estére. Aztán mikor már ott voltunk, ittam egy kis piát. Áhh, utána már minden jó volt :D Azóta sem buliztam olyan jót. (Hozzáteszem, hogy csak 1 olyan kis felespohár jagert ittam, tehát a részegségtől nagyon messze voltam, de elég volt ahhoz, hogy jól érezzem magam)
2010. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a haverokat hogy vigyenek el valahova...elötte egy pálinka azért segítXD
2010. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!