Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám meghívott, hogy...

A bátyám meghívott, hogy menjek vele, a barátnőjével és még pár emberrel szórakozni. Elmenjek?

Figyelt kérdés

Igazából több embert ismerek onnan, de nem olyan közeli barátaim. És attól félek kicsit feszélyezne, hogy egymással vannak elfoglalva (a bátyám és a barátnője)

Én 15 vagyok ő 18


2010. ápr. 4. 13:26
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia. Szeretnél bulizni? Akkor nyugottan menj el,nem hiszem hogy egy ilyen programnál csak velük kéne lenned.Miért feszéjezne?Ha zavarnád öket nem hivtak volna el.
2010. ápr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, lehet h igazad van
2010. ápr. 4. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nyugodtan menj el,szórakozz. Végül is úgysem kell egész este a nyakukon lógnod,nyugodtan táncolj,beszélgess másokkal is.
2010. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj annak,hogy nem bánnak ridegen Veled.Ha nem kedvelnének,el sem hívtak volna.A szórakozóhelyen meg nem kell mindig körülöttük lenned,csinálhatsz mást is.
2010. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!