Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy viselkedjek azzal, aki...

Pocakkk kérdése:

Hogy viselkedjek azzal, aki most szabadult a börtönből?

Figyelt kérdés
Barátom nagybátyja ma este szabadul a börtönből és a holnapi üdvözlő ebédjére meghívtak engem is. Ne értsetek félre nem vagyok előítéletes, olyan dolgokra gondolok, minthogy nem szabad alkohollal kínálni mert ugye 15 éve nem ivott így egy sörtől is berughat. Vagy gondolom 15 éve nem volt nővel így úgymond "szexuális" megnyilvánulásokat barátommal kerüljük. Mi az amit el kell kerülni? Hogyan viselkedjek?
2015. júl. 16. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyetek kispárnát a feneke alá :D
2015. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Miért ült?
2015. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ja amúgy 15 év az nem semmi, hát kést villát nem adnék a keze ügyébe...
2015. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Magára vállalt valaki helyett valamit azért ült. Nem vagyok előítéletes anyósomnak elhiszem hogy nemnrossz ember :)
2015. júl. 16. 22:08
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha magára vállalt olyasmit amit nem követett el, és amiért 15 évet kapott, akkor meneküljetek mert valószínűleg értelmi fogyatékos és elmebeteg! De kétlem hogy így lenne, szerintem rossz életű volt, azért sittelték le majdnem 20 évre! Szerintem rúgjátok pofán ahogy ajtót nyittok és zavarjátok vissza a böribe! Ha meg feladta az életét valaki más miatt akkor kétszer rúgjátok májon és zavarjátok az elmegyógyba! Szerintem
2015. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A börtön azért megváltoztatja az embert. Kit így, kit úgy.

Hm, nem tudom, hogy viselkedj.. legyél vele normális, ha beszélnétek azért nézz rá, de ne engedd túl közel most még magadhoz. Szerintem nem veled fog ott főleg beszélgetni, legfeljebb pár szót fogtok váltani. Gondolom én..

Azért neki se lesz túl egyszerű hirtelen ott lenni veletek egy asztalnál, ennyi idő után, de picit próbálj ne arra gondolni, hogy ő börtönben volt. Inkább csak egy rokon, akit eddig még nem ismertél.

Mondjuk tarthatták volna hétvégén is ezt az ebédet, nem mindjárt a szabadulása másnapján.

2015. júl. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ismerősöm, aki 5 évet ült. Amit belőle csinált a börtön:

Előtte egy szószátyár, vidám, nagydumás ember volt, csajozott, bulizott, állandóan mosolygott.

Most milyen?

Állandóan lefelé áll a szája, alig beszél, néha egy erőltetett mosoly van az arcán, és alig mer a nőkhöz közeledni... Viszont inni azt tud. Hát ezt hozta ki belőle a börtön. Készülj fel, hogy nem ugyanaz az ember lesz mint aki 15 éve, nagyon nem.

2015. júl. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ur isten mindenki úgy beszél, mintha börtön ült ember más faj lenne közbe úgy olyan lesz mint mindeki más csak kicsit letargiásab.
2015. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy anyósod szerint nemrosszember, de 15 évet nem dobnak csak úgy az ember nyakába. Főleg, ha kedvezménnyel szabadul.

Azt mondom, légy tapintatos, ne kérdezz a börtönről. És ne légy túl bizalmaskodó sem, hiszen nem ismered őt.

2015. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!