Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan viselkedjek, ha szembej...

Hogyan viselkedjek, ha szembejön velem egy színész?

Figyelt kérdés

elég hülyén jött ki a kérdés, megmagyarázom:D

Szegeden elek, es szinesz szeretnek lenni, ezert osztonosen probalok kapcsolatba kerulni tapasztalt szineszekkel, mert tisztelem oket:D

ha szembejonne velem az utcan valaki a szegedi szinhaztol, valoszinuleg felismernem, ha korabban mar felfigyeltem ra egy eloadason

de ok megsem akkora sztarok, ezert fura lenne leszolitani, ugyanakkor viszont jo lenne tudatni veluk hogy tisztelem oket, es szeretem akit csinalnak

ti mit tennetek?



2015. ápr. 7. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Tedd ki eléjük a lábad.
2015. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne fura leszólítani? Ha én színész lennék, de kevésbé lenne ismert a nevem, akkor igen is jól esne, ha valaki leszólítana az utcán, hogy héj te Józsi, nagyot alakítottál tegnap este a mittomén Lear királyban :D
2015. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

igen, igaz:D

csak olyan fura lenne a szituacio

2015. ápr. 7. 21:57
 4/9 TappancsMancs ***** válasza:
75%
Álld el az útját és kezdj bele egy fél órás Shakespeare monológba.
2015. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen se úgy, ahogy én viselkedtem, azóta ha az eszembe jut képes vagyok égni egész nap.

Színházban dolgoztam, és egy nagyon közismert tévés szereplő jött le a lépcsőn, én meg kerestem valami ismerős arcot a nagy tömegben, mert kérdezni akartam valami szakmai dolgot.

Ahogy megláttam, nagyon hülye képet vághattam, mert nincs ember, aki ne ismerné őt Magyarországon, erre elkezdett utánozni, én meg zavaromban gyorsan leléptem...

Eltelt vagy 2 perc, mire rájöttem, csak én ismerem, ő engem nem. :)

2015. ápr. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy tökéletesen hiteles és vérlaza "Szevasz ecsém!" megteszi! :)
2015. ápr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Viselkedj normálisan..
2015. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönjél. Kezet is nyújthatsz, ha akarsz, mondhatod neved, kérdezheted, hogy nem ő e az xy, és akkor mondhatnád mondjuk, h láttad egy színdarabban, és szeretnél te is színész lenni. Hát most nemtom am, milyen választ vártál:-)
2015. ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sehogy se "viselkedj". Az utcán senki sem szereti, ha leszólítják, szóval ezt felejtsd el.

Előadás után odamehetsz a művészbejáróhoz, ott tudsz velük egy-két szót beszélni, mert ilyenkor ez szokás (akkor sem órákat persze), de amúgy, mikor a dolgukra mennek az utcán, hagyd békén őket.

2015. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!