Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én szerintem nagyon...

Csak én szerintem nagyon durva, amit a mai tini lányok csinálnak a közösségi oldalakon, hogy félpucért képeket raknak ki magukról?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kicsit régimódinak tűnök fel ezzel a kérdésel, de akkor is érdemes egy kicsit ezen elgondolkoznunk. Márcsak azért is, mert nem értem, hogy ezzel mi a céljuk.. mindíg meghívnak ilyen ismerkedős csoportokba es azt veszem észre, hogy minden harmadik feltöltött kép olyan, hogy egy lány félmeztelenül pózol. Hát, akkor kérdem én: ezzel mi a céljuk? Így akarnak normális pasit szerezni? Vagy, azt gondolják, hogy ha már nem tesznek fel olyan képet magukról, akkor már egy nagy senkik lesznek a világon és nem lesz így pasijuk? Vagy magyarázzal már ezt el valaki!

Nem látják ezeknek a szülei, hogy mit csinál a kicsi lányuk? Vagy nem is érdekli őket. Ilyenkor senki nem gondol arra, ha majd egyszer ezekből anyuka lesz és valahogy a gyermekük meglátják, hogy az édesanyjuk egykor, hogy mutogatta magát a világnak, az mekkora szégyen lesz nekik.



2015. júl. 21. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is durva... de tudod: amire van kereslet, arra lesz áru. A srácok meg nyálcsorgatva asszisztálnak, amiből ezek a bizonytalan lányok tudnak táplálkozni és folytonos visszajelzést kaphatnak.
2015. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
23%
igazad van! a mai tinik borzalmasak! kacérkodnak a pasikkal pucér képeket küldözgetnek nekik aztán csodálkoznak ha valaki megerőszakolja őket....
2015. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egy részük szerintem otthon is ezt látja és "hozza magával a mintát". Erre rátesz még egy lapáttal a sok internetes baromság, az hogy tiniként nem tudja megélni a pillanatokat, egyre többet egyre nagyobb "elismerést" akar és nem tud leállni. Ha nem figyelnek rá otthon a szülők (márpedig nem) ezekből a lányokból lesznek huszon egy-két-három évesen a kiégett nők, esetleg egy nem várt gyerekkel. Ránézel és legalább negyvennek néz ki.


Ja és iskolában dolgozok, az a tapasztalatunk, hogy a fiatal, értelmes fiúk egyáltalán nem szeretik a s***bevágó rövidnadrágokat, a mindenüket kirakó csajokat. Megnézik ők is a lányokat, de meg is van a véleményük az ilyenekről. Azt mondják ez max az ötvenes uraknak jön be. Ők a szerény, értelmes lányokat szeretik. Szóval azért még van egy kis remény!!

2015. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
sokkal tobb a normális lány. de akik látják, hogy a magamutogató lányok mennyi elismerest, figyelmet kapnak azok könnyen azt hihetik, hogy ezt kovetni kell. de az ilyen lányokat nem kapcsolat céljából keresik a fiúk. szóval aki szeretre épülő kapcsolatot szeretne annak érdemes ruhaban hoditani. mert a bikinis képek a kanos idiotakat vonzzak be
2015. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!