Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem egy 14 éves barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem egy 14 éves barátnőm volt, én pedig 20 éves voltam. És kb: 2évig tartott a kapcsolatunk. Ti olvasok ez nagyon durva, amit csináltam?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 09:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
'hát te is fiam, Brutus?'
2015. jan. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
49%
nekem az ilyenekről mindig az jut először eszembe, hogy milyen lehet az a fiú/férfi aki a saját korosztályában nem talál magának párt és tőle jóval fiatalabbaknál próbálkozik. egy 14 éves lány még szinte gyerek, te meg már effektíve felnőtt vagy. ugyan ez van amikor egy 40-es 50-es férfinak van 20on éves(főleg a 20on eleje) barátnője.
2015. jan. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Megírhatnád, mit csináltál, akkor meg tudjuk mondani, hogy durva vagy sem.
2015. jan. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
62%

Nem durva, elég sok hasonló eset van, ráadásul nem csak egy rövide szexkapcsolat volt, hanem két évig jártatok, szóval senki nem vádolhat azzal, hogy csak kihasználtad.


Viszont ahogy előttem is írták, ebben a korban kissé fiatal volt hozzád a lány, ti két külön világ voltatok. Ez nem feltétlenül baj, de általában nem szerencsés.

2015. jan. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%
beteg állat
2015. jan. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
16%
Ember ez nem szerelem szex kategória!
2015. jan. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

Nekem durva, ugyanis 14 evesen meg eleg kislany azert az ember, meg csak akkor kezd fejlodni, tehat meg kislanyrol beszelunk!hangsulyozom nem a 6 ev korkulombbsegel van a problema, hanem az hogy a lany meg kislany!


Felnott korba viszont nem itelem el, ha az egyik fel 40eves a masik30 eves, ebben a helyzetben legalabb 2 felnott emberol beszelunk.!

2015. jan. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
33%
Egy gyökér vagy!!!Most az oviba jársz ismerkedni??A lány apja helyébe szétvertem volna a fejed.Persze ha fekete talpú vagy akkor sorry nálatok ez a normális!
2015. jan. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
62%
Gyökér, gyökér... De legalább fogalmazni nem tud!
2015. jan. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
67%
A 2 év elején vagy a végén volt 14 éves? Ez sem mindegy.
2015. jan. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!