Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vannak ciki sztoritok (én is...

Vannak ciki sztoritok (én is írok ám :D)?

Figyelt kérdés

Nektek is van ciki sztoritok?egyaránt jöhet átlagos,tinis,perverz,durva,röhejes,vagy éppen nagyon kínos is.


#nekem itt van 2:


A suliba jött egy új srác,és nagyon bejött nekem.Mivel nagyon összehaverkodott föcin pár sráccal,a tanár pont mellém ültette.És amikor már 5 percig kussban ül mellettem,egyszer csak érzem (ő a jobb oldalamon ül) hogy a jobb halántékomnál valami horpad,vagy vlmilyen recsegő hangot ad.Én hülye azt hittem,hogy izgalmamban behorpadt a felyem (:"D) és akkor elkezdm tapogatni,hogy tényleg besüllyedt e vagy valami van e ott.És ez tökre úgy átszott,mintha a kezemmel takargatnám a szemem előle,hogy ne lássam meg,és tuti hogy észrevette.Végül rájöttem,hogy egy osztálytársam (természetesen fiú) meg akarta dobni a srácot,és engem talált el.xD.És ezt aki megdobott végig nézte,és amikor rájöttem hogy nem horpadt be a fejem,akkor kitört belőle a röhögés. :"D


a második még 4.-ben volt.Tanóra közepe van délután,amikor mindenki csöndben ül,és írja a házit.Lassan már 1 órája ebédeltem.Ott ülök szépen meg minden,nem érzek semmit,aztán egyszer egy öriási böfögés jön elő belölem.Gyorsan befogom a számat,de már így is 3 mp-ig tartott.:"D.És furcsamód senki nem nézett föl,mindha nem is hallotta volna.Hát gőzöm sincs,hogy milyen hangja lehetett...:D


#most itt van még kettő,ami nem velem történt:


4.-ben történt,hogy az egyik osztálytársam nagyon khm...khm ,,szellentős" kedvében volt.:"D.Már 5-ször elpukizta magát,és ekkor már a tanár is meg az osztályom is mondta,hogy ne a teremben.3perc múlva közli,hogy megin kell neki,erre elsétál a terem ajtajáig,és épphogy,de csak a seggét dugta ki,és egy tök nagyot durrantott. :""""D.Amikor végzett,a nagy röhögés közepedte,mind ha mi sem történt volna,szép lassan gúnyos vigyorral visszament a helyére. :D


a másikat a tanárunk mesélte még 4-5 fele.(nagyrészt amiket ismerek,ismerőseim mesélték,szinte mindig 4-5. fele történt)volt egy lány,és órán ki akart menni vécére,mert nagyon kellett neki.de az igazgató a folyosón sétált,és ha valaki ilyenkor megy ki WC-re,akkor nagyon leszólja.a tanár nem engedte ki,és 10 percel késöbb úgy ahogy volt bekaksizott és pisilt egyben.nem szólt,csak egyszer elkezdett folyni a széken a pisi,meg büdös szag keletkezett...huh.szegény mindenki.akik szagolták,és a csak is,amiért nem engedték ki. :D



2015. máj. 31. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt helyezd át másik kategóriába kérdező, pl az emberek kategóriába, mert ez a kérdés nem ide tartozik. Ott válaszokat is kapni fogsz :)
2015. máj. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi. :)
2015. jún. 3. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!