Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 2-3 évvel leszek idősebb,...

2-3 évvel leszek idősebb, mint a többi gólya, hogy barátkozzak?

Figyelt kérdés

Elég csendes lány vagyok, nehezen barátkozom, ráadásul idősebb is leszek a többieknél. Lesz esélyem barátokat találni az egyetemen?

Attól félek, hogyha nem jön össze az első héten és ha nem megyek el a részegeskedős-ivós bulikra, akkor kimaradok a barátkozásból és onnantól már nehéz lesz rajta változtatni.

Mit tegyek? Próbáltam többször elmenni bulizni, de nem éreztem jól magam ilyen helyeken és nem is nagyon tudok ismeretlenekkel beszélgetni.


2015. júl. 23. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Lesznek olyanok az egyetemen,mit Te.Ők lesznek a barátaid.:)
2015. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 2 évvel idősebbként kezdtem az egyetemet. Senkit sem érdekelt.
2015. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Én 21 évesen mentem egyetemre, de volt 18 éves évfolyamtársam (lány) akivel tök jól kijöttem, egy csoportban voltunk, együtt készítettük a beadandókat és a második félév végén tudtam meg, hogy csak 18 évesek. Szóval k..va nagy hülyeséget írtál ezzel a kor feltevéseddel.


2. ha nem vagy bulizós, akkor ne menj el, ilyen egyszerű. Én sem voltam gólyatáborban, mert dolgoztam, meg messze volt és még is szereztem haverokat. Ráadásul lesznek hozzád hasonló személyiségűek is.


3. Ne aggódj minden hülyeségen, mert a vizsgaidőszakban szükséged lesz az aggódásokra, ne pazarold el. :D 22/f.

2015. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
1: nem lesznek, az összes mai tini ilyen szinte. miért vagy ennyivel idősebb?
2015. júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt voltak velem egyidős gólyák, másrészt már nincsenek évfolyamok szinte a kreditrendszer (egyéni haladási tempó) miatt, harmadrészt csak én hittem, hogy emiatt feszengeni kell, az évfolyamtársaim nem gondolták rólam, hogy idősebb vagyok náluk.:)

Egyszer esernyővel vívtunk a gépteremben (BME), és a felsősöktől sokáig visszahallottuk ezt a sztorit a "hülye elsősök"-címszóval, akkor végleg megnyugodtam efelől.

:)

2015. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

elsősorban nem irja a korod a homlokodon, hogy mindenki tudja majd h jaj te idősebb vagy :D egyébként szerintem semmit sem számit. én 2. év végén tudtam meg, hogy az egyik lány akivel egész jóban vagyok, nem baráti szinten de jóban, hogy 3-4 évvel idősebb. fel sem tűnt. igaz komolyabb, de a 18-19 évesen kezdettek között is vannak komolyabbak. mi csak 40en vagyunk, mégis minden féle embert megismerhettél itt, mindenki megtalálta a hozzá közelállókat. vannak akik tanulósabbak, akik leszarjak, akik buliznak éjjel nappal, akik módjával buliznak, van akik nem buliznak soha, van akik el is itélik. a lényeg, hogy meg fogod találni a neked legmegfelelőbb barátot. :)

amúgy meg csak úgy ideenekkel beszélni én sem tudok túl jól, de az évfolyamtársaiddal tökéletes kezdő téma az egyetem maga. miért jött ide, honnan, hol lakik, megfelel e neki az órarend, milyeneke a tanérai (ha külön gyakorlaton vagytok és más az oktató), aztan a tapasztalatok, h ki h tanul-mennyit. nekem sokkal könnyebb volt itt, mint középiskolában.

2015. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
18 vagy 21 teljesen mindegy, egy korosztály, nem ezen fog múlni.
2015. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csinos vagy, ilyen tulajdonságokkal a legjobb barátnő típus lehetsz;)
2015. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!