Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerelmes vagyok egy lányba....

Szerelmes vagyok egy lányba. Mit csináljak? Szerintem neki nem tetszem mert 1 évvel idősebb nálam meg 5 centivel magasabb (kicsi vagyok) Mit csináljak hogy megtudjam ő mit érez? Lesz-e ebből vmi?

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:

5 cm az nem különbség, 15 cm már izgalmasabb.


Mindenesetre a javaslat hogy találj ki valami PROGRAMOT amit lányok kajálnak (tehát ne vmi sima disco, hanem színház, vagy vmi felvonulás, vagy vmi picit különlegesebb), amire hívd el.

Onnan meg majd megy minden magától.

2015. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Beszélgess vele, ha ő is odamegy hozzád beszélgetni akkor nyert ügyed van, ha igazgatja a haját és sokat mosolyog akkor van esélyed szerintem.
2015. jún. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
én sem randiznék alacsonyabb fiúval. ez elsődleges szempont ... sajnos ez van... nekem kell hogy megvédjen, méltóságot sugározzon mellettem. és a magassarkúkat is szeretem :) egyébként észrevettem h most nagyon sok alacsony srác van :S szerintem nézz másik csaj után, bocsi
2015. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igazad van mert szeretik a lányok ha megvédik őket
2015. júl. 7. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hülyeségből írom, ez tényleg így van. De egyik ismerősöm kb 150-160 centi, kigyúrt fazon. A barátnője meg nem túlzok ha azt mondom minimum 15 centivel magasabb (és már nagyon hosszú ideje együtt vanak). Persze nagyon összeillenek személyiségre. :)
2015. aug. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szerintem nem számít az az 5cm... A fiúk úgyis később nőnek meg, mint a lányok...

Szerintem hívd el moziba, de ne valami nyálas filmre... Olyanra, amit mind a kettőtök szívesen megnézne.

Hajrá!

U.i.: Ha egy lány szeret, akkor tuti, hogy nem a külső számít neki, hanem a személyiséged. :)

17/L

2015. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kommentjét!
2016. jan. 23. 17:57
 8/9 Garryl válasza:
Szerintem a magasság nem számít..
2016. febr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az átlag európai férfi 176 centi azt hiszem. Én 177 vagyok, srác és maximum egy éjszakás kalandot képzelnék el magasabb nővel.
2016. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!