Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Interneten, élőbeli találkozás...

Interneten, élőbeli találkozás nélkül képtelenség normális emberi kapcsolatot kialakítani valakivel?

Figyelt kérdés
Olyant ami kölcsönös, érdeklem is a másikat, nem azt kell látnom folyton hogy igazából teljesen sz*rik rám, és magától sose írna, mindig én keresem a társaságát.
2015. júl. 24. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

nem...


Én pl ma fogok először találkozni egy netről megismert sráccal...több éve ismerjük egymást nagyon jókat szoktunk beszélgetni...változó miről...ő pl a hajózáshoz ért az érdekli, én programozó vagyok ez érdekel...szóval teljesen mások vagyunk mégis tök jól elvagyunk...


A legjobb barátom grafikus én programozó, ő vallásos én ateista.......szóval elég sok dologban különbözünk, vele pl majdnem minden este skypeon beszélünk, vele a hétvégén fogunk a nyaralójukban valószínűleg kockulni, de lesz szalonna sütés meg fürdőzés :) több éve ismerem, de csak elég sok hónap után találkoztunk személyesen...talán volt 2 év is...


Van egy lány barátom aki nem játszik online játékokat (netről ismert számomra fontosabb személyeket játékban ismertem meg), vele pl nagyon sokszor tök jól elhülyéskedünk...főleg telefonon beszélünk, mind2-en keressük egymás társaságát...vele még nem találkoztam élőben...


és még sorolhatnám...


Neten is nagyon jó kapcsolatot lehet kiépíteni az emberekkel, de idővel úgy is lesz személyes találka, mert mind2-en úgy érzitek, hogy fontos :)


Én pl egy fórumon szoktam segíteni programozásban és onnan főleg ezzel keresnek meg skypeon...aztán tök jókat tudunk beszélgetni teljesen más témákról is...ha valakivel jó beszélgetni azt kölcsönösen keressük...


22F

2015. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
szerintem felesleges pazarolni az időt olyanra akivel soha nem találkozol majd. mondom úgy, hogy neten ismertem meg a barátomat. de mi egy városban éltünk és találkoztunk 1-2 hét beszélgetés után. legnagyobb a harmónia köztünk, de kétlem, hogy mai napig beszélgetnénk , ha nem találkozunk. szóval szerintem az emberi kapcsolatok alapja hogy legyen személyes kontaktus. még ha nem is rendszeresen, de ha nem vagy jelen a másik életében előbb utóbb elfeled és olyannal osztja meg a dolgait aki ott van mellette szó szerint. szóval szerintem találkozás nélkül hosszú távon nem megy. tapasztalat,voltak netes barátaim
2015. júl. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én kb. 11 éves koromban egy játékban találkoztam egy íjász karakterrel, akivel ugyanott csináltuk a küldetést... elkezdtünk beszélgetni, először a játékban, aztán rá 1 évvel kb. felvettem skypeon, stb... ez 7 éve volt, azóta is rendszeresen beszélgetünk, pedig sosem találkoztunk élőben.
2015. júl. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak több éves barátaim, akikkel szoktam beszélni napi szinten.
2015. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, akivel 5 évig nem találkoztam, vele rendszeresen, időnként napi szinten beszéltünk. Egy másikkal pedig 10 évig nem, ez ritkább volt, inkább időszakos, de a barátomnak tartottam.


Azért nem került sor találkozóra, mert az elején 11-12 éves voltam, élőszóban kommunikációra szinte képtelen, aztán mire mertem volna, vagy a szüleim engedtek volna, annyira megszoktuk, hogy neten tartjuk a kapcsolatot, hogy már fel sem merült a találkozás.


Akiket később ismertem meg, 15 felett, azokkal ha volt lehetőségem, és a barátság is stabilnak bizonyult, kerítettünk alkalmat a találkozásra akkor is, ha másik városban laktak.


Most van valaki, akivel több mint két éve beszélek, vele viszont kifejezetten nem szeretnék találkozni, és ő se velem, mert élőben mindketten szorongunk és biztos vagyok benne, hogy baromi kínos lenne. Csak olyan mellett tudok ellazulni, aki nálam jobb ebben, ő pedig rosszabb.

2015. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!