Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szereted a középsuli sorozatot?

Viven kérdései kérdése:

Szereted a középsuli sorozatot?

Figyelt kérdés
Ki a kedvenced?Ha nem tetszik miért?
2015. júl. 24. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Annyira rossz, hogy már fáj. Egy részt láttam, de szörnyű volt... a párbeszédek, a karakterek... annyira abszurd volt hogy én éreztem magam kínosan.

Annyival jobb sorozatok léteznek, ha mindenképp a középsulisat szereted ajánlom neked a skins-et. Az legalább a valóságról szól élvezhető minőségben.

2015. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát a hang az valami rémes...

Nekem nem tetszik de érdekel mi lesz a következő részben mindig azt mondjak jobb de szar...

Mi ezek a párbeszédek?rémes

Csak Olivér a jó az a bamba nézése és mindig ott van ahol valami van...

2015. júl. 24. 12:07
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a sorozatot :)
2015. júl. 24. 12:08
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez a sorozat saját magát parodizálja. :D
2015. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom elképzelni, hogy ezt szeretheti valaki. :D
2015. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Annyira szar hogy már önmaga paródiája. Ha lenne egy normális suli sorozat, akkor ez lehetne a paródia.
2015. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Én őszintén megvallva, nem tudom eldönteni, hogy ez most egy paródia akar lenni, vagy komolyan gondolják? Ha előbbi, akkor nem ártana humorosabbá tenni. Ha utóbbi, akkor meg hiányzik belőle a realitás.

Minden szereplő képvisel valami sztereotípiát, amit iszonyatosan túljátszik. Továbbá a készítőknek lövésük sincs a középiskolai életről. Olyan az egész, mint ha pár tinit visszasoroltak volna az általános 3. osztályba. A viselkedésük ennek megfelelő, és ahogy nézem, a tudásuk is.

A legnagyobb problémám vele, hogy sok szereplő egyszerűen irritáló, magának a sorozatnak meg nincs értelmes cselekménye.

2015. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon más a suli élete...
2015. júl. 25. 15:38
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Láttam az 1. részét de nekem nem tetszett. Lehetne jobb is ha lenne valami normális cselekménye, és nem ilyen nagymenő r*bik és b*zi fiúk játszanának benne vagy legalább játszanák meg, hogy normálisak. :D
2015. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Mi imádjuk a haverjaimmal:D és innen üzenem a drága Rozit alakító lánynak, hogy szeretem, nagyonnagyononagy szeretem!
2015. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!