Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti is szomorúak voltatok...

Ti is szomorúak voltatok amikor véget ért a középsuli/ okj képzés/egyetem?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább boldog voltam mint szomorú.
2015. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. két napig igen.
2015. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, hiszen egy korszak lezárult az életemben. Űrt éreztem magamban, furcsa volt..

Szokatlan volt, hogy már nem egy meghatározott rendszer szerint kell majd élnem a biztonságos falak mögött, ahol csak egyetlen egy feladatom volt, gyarapítani a tudásom.

Ezentúl én felelek mindenért, nekem kell felállítanom a rendszerem..stb.

Azután persze rájöttem, hogy ez nem azt jelenti, hogy az évek során, ott köttetett emberi kapcsolatoknak véget kell érniük. :)

2015. ápr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze ez attól is függ, hogy hogyan érezte magát az illető az adott intézményben.
2015. ápr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gimi végéről tudok írni.

Nem szomorú voltam, csak olyan megszeppent. Fura volt nagyon. Én szerettem oda járni, viszont nagyon is tudtam, hogy vár rám még sok király dolog, épp ezért nem nevezném szomorúságnak, amit akkor éreztem. Lezárult egy nagyon szép fejezet, helyette jött egy mégszebb.

2015. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!